Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 17 éves lány így öltözködik? (képek)

Figyelt kérdés

Azzal a különbséggel, hogy én sose veszek fel magassarkút. A helyett balerinát vagy szandált, attól függ, melyikhez mi illik.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bocsi a sok kép miatt.



2015. máj. 19. 09:25
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
0%

Nem tudom mi a dilemmad. Ezek divatossak. Ha en anno megengedhettem volna magamnak,de jo is lett volna. Az elso farmerem 16evesen lett. 26L


Elso gondolat: biztos van love anyucinak apucinak,de tisztelet a kivetelnek.

2015. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Jah bocs mar 27 vagyok. :D
2015. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hát pont nem. Én is örülnék, ha lennének ilyen ruháim. :( Ma megyek egy diákmunkáshoz, remélem, felvesznek. Ha felvesznek, lesznek ilyen cuccaim, ha nem, akkor nem. :/


Egyébként azért kérdezem, hogy mennyire előítéletesek az emberek. Mert ilyen ruhákat álltalában a huszonéves korosztály hord, és hogy nem néznének-e furán, ha én 17 évesen vennék fel ilyeneket. Mondjuk az osztálytáraimon kívül más nem tudja, hogy hány éves vagyok...

2015. máj. 19. 09:36
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazán csinosak ezek a ruhák. Ha nekem lenne hozzá alakom, én is viselném őket.


Még egy apró megjegyzést:

Angliában élek. Itt kint hamar megtanulja az ember, hogy úgy élsz, úgy öltözködöl ahogy neked jól esik, és nem úgy ahogy mások szerint kéne.

Ma már nem pislogok ezerrel ha látok egy 100 kilós tizenévest lányt aki miniszokszában, hasat mutogató topban mászkál. Azon sem akadok ki ha melegítőben, vastag frotir zokniban, szandálban sétál valaki. Itt aztán senkit nem érdekel, hogy ki, hogy öltözködik, mert a szlogenjuk az, hogy " én ezt megtehetem"

Ezért egy jó tanács:

Ha te úgy érzed, hogy a linkelt képek közül bármelyik ruha az álomruhád, és megakarod venni, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mit mond Csámpás Rozi. Vedd meg, és viseld egészséggel. Egyszer leszel csak 17 20-25 éves.. Élj, öltözködj úgy ahogy te szeretnél, és ne úgy ahogy mások.

(hidd el, külföldön messze nem foglalkoznak ennyit mások külsejével mint otthon Magyarországon)

2015. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Hát figyelj, szerintem mindenki úgy öltözködik ahogy akar. Nem másnak öltözködsz, hanem hogy Te jól érezd magad! Amiket küldtél képeket, azok a ruhák eszméletlenül jók és stílusosak, ne is gondolkozz, hogy fölvehetnél e ilyeneket! :)
2015. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Azt viseld amit Te szeretsz, amiben jól érzed magad.

A kényszeres megfelelés elveszi az ember életkedvét is.

Ha nem bántasz mást a viselkedéseddel akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz, pláne, hogy milyen ruhát hordasz.


Tanulj, dolgozz és érezd jól magad az új ruháidban :D

2015. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ezek a ruhák ezen a lányon jól néznek ki. Ha ez nem Te vagy, rajtad nem tudjuk, hogyan festenél benne Te. Ha ez a lány egy modell, akkor már elkelt! Ha ez Te vagy, akkor biztosan lesz vevő!
2015. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ha egy kicsit idősebbnek tűnsz a korodnál akkor mindenképp jó választás az ilyen öltözet.
2015. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Elso vagyok. Ugyes vagy en is dolgoztam suli mellett. Sajnos nekem meg be is kellett magam iskolazni es koleszt esnkajat fizetni. Ugyhogy nekem sem sok maradt belole ruhara.


Remelem az en gyerekemnek tobbet meg tudok adni majd. Azota kulfoldon dolgozok es banom hogy annyi sukit csinaltam. 2 technikus kepzesem van 4ev elvesztegetett ido. Vagy menj egyetemre vagy kulfoldre!!!!! Sok sikert!

2015. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A teljesen szűk fazonú miniszoknya tényleg akkor jó,ha szép vékony vagy :D (és ha ízlésesen áll,nem pedig k*rvásan!)
2015. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!