Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj az, ha csak szoknyát...

Miért baj az, ha csak szoknyát/egyberuhát hordok? (lány vagyok : D)

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek baj? szard le, az se normális, aki emiatt beszól.
2015. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Nincs ezzel semmi baj. Nekem kifejezetten tetszik ha egy lány szoknyát vagy egybe ruhát hord akár a mindennapokban is, mert ez nőies ruha és sokkal csinosabbak benne mint egy szűk rövidnadrágba vagy egy olyan fekete macskanadrág félében. Igaz pasi szemmel nekem egyértelmű hogy tetszik, de én itt a környéken főleg ilyen időben majdnem minden második lány szoknyába, egybe ruhába mászkál. És bizony télen is látok igaz kevesebbet de olyan lányokat akik mindig szoknyát hordanak akkor is. Női ruha én személy szerint elő is írnám hogy a nők/lányok csak szoknyában lehessenek, ez a régi időkben is így volt csak akkor másmilyen volt ugye, de szerintem ez alapvető ruha darab. Úgy ahogy a férfiak is csak nadrágot húznak magukra.


De ez az én véleményem.

2015. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért? Baj? :)

Főleg ha lány vagy :DDD

Szerintem csinos és nőies, ezzel nincs semmi probléma.

2015. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Nincs ezzel semmi baj, ne foglalkozz senki velemenyevel, bar tudom, ez neha nehez,... engem is neztek furanak stilusom miatt, pl.amikor egy egyberuhat vettem fol nikeair max-el :D. Nekem nagyon tetszett, szoval az a lenyeg, hogy te jol erezd benne magad...

A szoknyat/ill. egyberuhat lehet elegansan, egycuki kis balerinacipovel hordani, de akar sportcipot is vehetsz fel hozza,esetleg tornacipot... nyaklancokkal, karlancokkal dekoralhatod, a hajadba tehetsz masnit... STB.. :)

REMELEM HOGY TUDTAM SEGITENI! :)

Ui.: tenyleg ne foglalkozz masok velemenyevel.... Erezd jol magad! ;)

2015. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Knek aj? De most komolyan, ki mondta? Én is csak szoknyákat hordok (van egy darab rövidgatyám és 16 szoknyám/egyberuhám :D), de nekem még soha senki nem mondt, hogy baj lenne.
2015. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2015. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
mennyire értelmetlen volt ezt kiírni. vagy csak a szoknyamániások dicséretére vágytál?
2015. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek nagy többsége pont lesz@rja, hogy mit veszel fel.

Èn általában nem hordok szoknyát, mert nem praktikus az életvitelemhez, de te azt csinálsz, amit akarsz...

2015. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!