Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bambusz anyagú fehérneműt/ruhá...

Bambusz anyagú fehérneműt/ruhát próbált valaki? Hol lehet ilyet kapni és mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Tegnap a kínaiban találtam 500ft-ért egy bambusz anyagú bugyit és nagyon kellemes volt a tapintása ezért elhoztam, kényelmes is, de mennyire szellőzik? Azt is hallottam hogy más ruhadarabokat is csinálnak bambuszból de ilyet még nem láttam, hol kapható?
2015. máj. 22. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tunik pont olyan mint a pamut.
2015. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bambusz anyagú felsőm, és egyszerűen imádom. Nagyon érzékeny a bőröm, de eddig semmi problémám nem volt vele. Tényleg kényelmes, rugalmas, remekül szellőzik. C&A-ban szereztem, ha jól emlékszem.
2015. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy csomag zoknim van, c&a-ban vagy takkoban (nem tudom) vettem akciósan 3-at egy ezresért, egyébként 1500 lett volna. Szerintem van ott mindig...

Kis pihe puha, viszont méretproblémám van vele. Nagy lett.

38-as lábam van, és ugye valahogy úgy vannak a méretek hogy 35-38 és 38-40.

Előtte a kisebből vettem pamutot, ami összement mosásnál, majd nagyobbat vettem babmbuszból, ami nem akart összemenni. :D

2015. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy bambusz zoknim van. Tök kényelmes, nagyon szeretem. Hátránya, hogy tönkre megy, ha nem kézzel mossák. Nem tudom pontosan, hogy honnan van, talán a DM-ből.
2015. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 3-as vagyok, tényleg könnyen tönkremegy. Alig mostam párszor és kihúzódott a szála.
2015. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!