Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek ciki ha a...

Lányok szerintetek ciki ha a férj meglepetésnek fehérneműt vesz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én tavaly szülinapomra két bugyit kaptam...:D

később karácsonyra párom supermanes alsógatyát kapott.. szerintem semmi ciki nincs ebben, én örülnék egy szép, igényes fehérneműnek :D

2015. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ha csak úgy, akkor szerintem nem gáz, de embere válogatja. Alkalomra azért már elég béna és elcsépelt dolog, arról nem beszélve, hogy ez tulajdonképpen neked ajándék ugye. :D

Meg nem árt, ha stimmel a méret, tudod, milyen anyagot és fazont szeret... a férfiak általában csak a kinézetet nézik és nem tudják, hogy milyen baromi kényelmetlen is lehet - még arra a pár percre is, amíg leszeded róla. :D

2015. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Én utálnám az ilyesmit, a ruháimat - és ez a fehérneműkre is igaz - magamnak szeretem választani. És én kínosnak is érezném a szexuális töltetű ajándékot. Ezt szerencsére a párom tudja, és nem lep meg intim csomaggal.
2015. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha normális pamut darabokat vesz és nem valami használhatatlan de szexi és vacak műszálasat, mint a filmekben szokás.
2015. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát mondjuk ha szülinapra, karácsonyra kapnék tőle, az elég fura lenne. csak úgy meglepetésként vehetne, az nem ciki, de persze elég kockázatos, hogy tényleg eltalálja az ízlésem, méretem. inkább az tetszene, ha elmennénk és együtt választanánk ki vagy ilyesmi.
2015. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

születésnapra, karácsonyra nem tetszene annyira, kivéve ha valami olyan fehérneműt kapok, amire régóta vágytam esetleg, vagy nagyon tetszik.

csak úgy én is örülnék neki.

2015. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alapjáraton sztem nem ciki. Akkor ciki, ha:

-olyan fehérneműt vesz, amiről tudja, hogy a párjának nem tetszik, de neki igen... azt nem bírom, amikor az ember önmagát ajándékozza meg, de úgy állítja be, hogy a másikat

-egy picit akkor, ha egyáltalán nincsen tisztában a párja méreteivel

2015. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Melltartó - esélytelen hogy stimmeljen, hiszen két dimenzióban kell jónak lennie méretileg ÉSMÉG a fazonnak is jónak kell lennie.


Bugyi - felejtős. De én melltartó mániás vagyok.

2015. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos én nagyon szeretek tőle kapni fehérneműket!Szerencsére tudja,hogy milyet szeretek.Legalább 3-4 hetente vesz 2-3-at .Tényleg olyanokat vesz ami sexy,kényelmes.
2015. máj. 14. 05:25
 10/11 anonim ***** válasza:
És hova tudjátok rakni 3-4 hetente az újabb 2-3 fehérnemű szettet? Csak kérdem, mert ez évente 50 fölötti mennyiség...
2015. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!