Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfias megjelenés miért...

Feketeruhasember kérdése:

A férfias megjelenés miért szorul a mai világban háttérbe s helyette miért fontosabb hogy valakinek milyen ruhái vannak és milyen frizurája?

Figyelt kérdés

Engem egy nőn abszolút nem érdekel mi van, ha szép úgy sem tudja elrontani magát semmivel.


Egy férfinak szerintem férfiként kell kinéznie, edzenie kell a testét és elérnie egy esztétikus izomtömeget, ehelyett most az ilyen wc kefe fejú siklótestű srácok a menők, az ilyeneket régen bezárták a szekrénybe meg megkergették hazafele a suliból, most meg ők a királyok, mióta van ez így?


2015. máj. 26. 02:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést ha bárkit megbántottam, hirtelen felindulásból ötlött fel bennem ez a kérdés.
2015. máj. 26. 02:24
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
idegálapotba vótá?
2015. máj. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezek alapján, te sem vagy jobb náluk, elhiheted.
2015. máj. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

"Egy férfinak szerintem férfiként kell kinéznie, edzenie kell a testét és elérnie egy esztétikus izomtömeget,"


meg jo hogy hozzatetted hogy szerinted.


Szerintem meg a ferfi nem az izomtomegtol lesz ferfi. Egy kigyurt csavo is lehet belul egy felos kisfiu.

2015. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Egy férfinak szerintem férfiként kell kinéznie, edzenie kell a testét és elérnie egy esztétikus izomtömeget,"


Az hogy mitől néz ki férfiként, abszolút a korszellemen múlik. 300 éve a hosszú fehér parókától, magassarkú cipőtől meg a harisnyától voltál férfias.

Ez a gyúrós szöveg meg annyira rohadtul gáz, ha elmúltál 15, hogy az hihetetlen. Tudod mit, nekem meg a biliárd a hobbim, szerintem aki nem tud biliárdozni, az nem férfi. Az meg nem nő, aki nem tud sakkozni :D Na most ez szerinted így okés? Kb. ilyen szinten volt a te megnyilvánulásod is.



Egyébként a kérdéseid alapján egy igazi férfi vagy öcsém.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


A hajad is nagyon menő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__6..


Neten csajozni is tök férfias:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__6..


Az is menő, ha úgy viselkedsz az autóval mint egy 17 éves:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__688..

2015. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Minél több kérdésem lesz annál jobban megtudod mennyire vagyok s mennyire nem vagyok férfi. Legalább nekem van nevem, kíváncsi lennék rólad mit találnék az oldalon névtelenke.
2015. máj. 26. 08:59
 7/14 A kérdező kommentje:

Am ez után a videó után ötlött fel bennem ez a kérdés:D


https://www.youtube.com/watch?v=sPjQMSkocnw


Nem bírom a zenéjét és főleg nem érdekelnek ezek mivel nem nézek tv-t, de ebben egyetértek vele.

2015. máj. 26. 09:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem akartam hozzászólni, de ledöbbentem a sértett férfiúi butaságon. Az, hogy az utóbbi néhány év változásai meglátszanak a tizenéveseken, mert nagyobbak.... Még csak hét eleje van, ezért nem mondom, hogy ez a hét hülyesége.


Most légyszíves fellapozni (visszaemlékezni) egy történelem könyvet és nézd meg, hogy ábrázolják a régi harcosokat. Szinte minden korban és minden kultúrában a harcoló férfiak élénk piros, kék, arany és egyéb színekben pompáztak, gyönyörűen kidolgozott táskáik, fegyvereik voltak. Csak úgy a ruháról, mert erről szeretik az hinni, hogy férfinak csak seszín fakó, ezerszer mosottnak látszó ruhái lehetnek.

A párom nagydarab, kigyúrt ÉS imád öltözködni, sőt bőr karkötője is van. Ettől még soha senki nem nézte "más"nak.

Hidd el, nem az izomtömegtől férfi. A múltkor a buszon egy gyúrós kissrác megütögette a karom, mert le volt csukva a szemem és ki akart jönni mellőlem. Az hol férfi, aki egy nő karját lilára ütögeti? Az csak egy hülyegyerek és akkor is az lenne, ha 90 kiló színizom lenne.

A párom sem az izmaitól férfi, hanem a viselkedésétől. Érdekes, neki nincs problémája azzal, hogy ki hogy néz ki. Azért, mert ő maga belül rendben van. Ez mindig azoknak a kérdése, akik önmagukkal nincsenek rendben.

2015. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen! Nem vagyok rendben magammal, mond a párodnak mi jár a fejében? Amitől rendben érzi magát? Ami célt kitűzött maga?
2015. máj. 26. 10:08
 10/14 anonim ***** válasza:
A nők kinézete nem érdekel, a fiúké igen. A lányoknak a helyes, swag-yolo stílus jön be akkor az, nem tudsz mit tenni. Alapjában a férfiak egyformábban néznek ki, hisz az öltözékük behatároltabb, mint a nőknél, ezért vagy a sovány de jóképűekre buknak, vagy aki erősebb, sportosabb.
2015. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!