Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akinek kisfiús az arca huszoné...

Akinek kisfiús az arca huszonévesen, annak, harminchány éves korban emelkednek ki a férfias vonásai?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem még mindig nem emelkedtek ki :D még mindig 15 évesnek néznek :D
2015. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok és babyface.. remélem elmond mindent!
2015. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

18 vagyok...Az egyik eladó az erős kifejlett testű kislányok miatt 13-nak nézett....A barátom csodálkozott, hogy ez mi...Pedig szerinte nem nézek ki rosszul...(Nem...nem pedomaci)

L

2015. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

28 vagyok, de általában mindenki 23-at mond rám. Természetesen arcszőrzetet sem tudok növeszteni, mert nem vagyok egy szőrös típus, ritkásan nő. De azért sokaknak tetszem. :)


28F

2015. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát nem igazán, barátom. Így jártunk. A szakáll segít.
2015. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, azoknak a pasiknak szerintem soha nem is lesznek férfias vonásaik, pláne ha még szakállat sem tudnak növeszteni. Harminc éves koruk környékén általában megjelenik két hatalmas nevetőránc az arcukon, oszt puszi.
2015. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki szm :D

Én 18 vagyok és kinézek olyan 25-nak kb.

Ha arcszörzetre gondolsz akkor, igen férfias meg minden, de már én unok borotválkozni... a csajom folyton szól, hogy már szúr :D, úgy hogy muszáj 2 naponta letolnom.

2015. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok de a személyimet még mindig elkérik 90%-ban. Megkérdeztem erről már több embert, és 17 évesnek mondanak általában. Vékony testalkatú vagyok és szakállam is csak az államon nő (még!). Remélem hogy a későbbiekben ez előnyömre fog válni és mondjuk 40 évesen is fiatalabbnak fogok tűnni a koromnál. Mondjuk meg is kell azt még érni.
2015. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!