Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhaneműt vásároltok...

Mennyi ruhaneműt vásároltok átlagosan egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Szóval hány ruhadarabot, esetleg cipőt, vásároltok egy hónap alatt? Mik ezek és milyen értékben veszed ezeket?
2010. febr. 26. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

16:58-as vagyok, én is eladogatom azt ami nem lett mégsem jó, próba nélkül vettem meg vagy csak párszor használt, de már nem tetszik. Én a teszvesz.hu-t szeretem és ajánlom.

Ott is vettem már postaköltséggel 1300ért Zara szandált (imádom a Zarat amúgy is) ugyanennyiért Zara felsőt...

Kevés pénzzel érdemes ott vásárolgatni, márkás cuccok vannak ott fillérekért.

2010. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hetente kb. 500 Ft-ot "szúrok el" turiban. Csak egyedi, és jó állapotú ruhákat veszek péntekenként 200 Ft/kg áron. Pénteken pl. vettem 4 nadrágot, 1 szoknxát, egy leggingset, egy lábtyűt és egy felsőt, bár ez már 600 Ft volt:D. Mondanom sem kell, rengeteg ruhám van.
2010. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Februárban vettem 2 nadrágot , 1 inget,1 pólót ,2 cipőt meg vettem 1 ilyen famerruhát :)

De a nadrágok olyan 5000-7000 ft vannak a póló 2000 ezer ft a cipők meg olyan 5000 ft

2010. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
én havonta vettem mindefélét rendes boltban de mostmár turis cuccokat veszek megse látszik h használt 1000ft-os hófehér nacit vettem meg barna ELLE pulcsit 1500ft-rt meg fehérneműt az Auchanban 399ftért bugyi melltartó eggyütt,jol néz ki !de most ebben a hónapban nem veszek semmit majd inkább áprilisban veszek és nagyon olcsón jó minőségben és nagyon tudok örülni neki,párom szerint szekrényt kell lassan venni,nem férnek el a ruháim hihi:-))
2010. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindig változik... márciusban vettem egy pólót meg egy cipőt, viszont februárba vettem táskát, nacit, 4pólót
2010. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!