Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhaneműt vásároltok...

Mennyi ruhaneműt vásároltok átlagosan egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Szóval hány ruhadarabot, esetleg cipőt, vásároltok egy hónap alatt? Mik ezek és milyen értékben veszed ezeket?
2010. febr. 26. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
változó! Ebben a hónapban vettem 4 felsőt,2 farmert,bugyit,zoknit,3 pár cipőt, táskát,de van amikor ennek a felét sem veszem meg,sőt van olyan hónap amikor még egy bugyit sem veszek. Attól függ mennyi pénzem van és épp mi az amire szükségem van:D
2010. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
kb 3havonta veszek magamnak ruhát, ugyhogy ebbena hónapban még semmit nem vettem:)
2010. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
ja első vagyok,olcsó dolgokat veszek farmer darabja 5 ezer volt, a felsők 1500-3000között,cipő 2500-5000 között
2010. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszek havonta ruhát. Évszakonként szoktam vásárolni.
2010. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Most a januári- februári leárazások alatt elköltöttem ruhatárfelújításra úgy 100 ezret kb. de ebből vettem vagy 40 ruhadarabot (ruha, cipő). Amúgy évközben 1-2-t szoktam havonta, mikor mibe szeretek bele, vagy mi kell nagyon.
2010. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Sajnos - bár diplomás vagyok és dolgozom - nem tudok venni ruhát minden hónapban, még akkor sem, ha szükségem van rá.

Kb. Fél évente veszek 3-4 darab ruhát, viszont ilyenkor muszály jó minőségűt vennem leárazva, mert sokáig kell, hogy kitartson, és azért, hogy akkor se utálkozva viseljem, ha nem tudom pótolni a következő évben. (pl. cipő, kabát). Azért 1-1 3.000 Ft alatti felsőt veszek kb. 3 havonta egy fülbevalóval, mert nőként egyszerűen nem bírom lelkileg ha nem veszek semmit. De tényleg nagyon nem jut rá a pénzből SAJNOS. Pedig úúúgy szeretném.

2010. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
és a kedves kérdező?:)
2010. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a hónapban kb 3 felsőt vettem, zoknit, harisnyát, egy szoknyát és egy ruhát nyárra.

A felsők 700-1500ft ba kerültek, a zoknicsomag az 1200ft volt, a harisnya az kb 1500, a szoknya és a ruha pedig 1000ft/db volt, mert azokat turiban vettem. Szóval eddig kb 8000ft.ot költöttem ruhára, de úgy átlagosan szerintem 10000-13000ft-ot költök egy hónapban. Mondjuk ez úgy oszlik el, hogy vagy, hogy sokkal többet költök, de van, hogy csak 1 valamit veszek.

Most kifejezetten büszke vagyok magamra, hogy ennyi mindent vettem ilyen kevés pénzből, de most mindenhol leárazások vannak.

Jövő hónapra egy új bőrcsizmát tervezek, az kb 15000 lesz, de jövő télre kell, mert most olcsóbb és a mostani kezd kinyiffanni. Ősszel meg csak 30 ezer körül kapok jó minőségűt :P Szóval sztem köv hónapban kb 20-22 ezer körül fogok öltözködésre költeni...

De azt hozzá kell tennem, hogy én el is szoktam adogatni azokat, amiket már tudom biztosan, hogy nem fogok hordani, szóval valamennyi vissza is jön ebből, ha csak kevés is.

A másik, hogy én nagyon szeretek az öltözködéssel foglalkozni, szóval fele ennyi ruhára se lenne szükségem, nálam ez egyfajta hobbi.

2010. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is általában olcsóbb felsőket szoktam venni, egy hónapban átlagosan 2 db-ot. Nadrágot kb 3 hónaponta veszek, cipőt pedig évszakonként :)

És én is nagyon vásárlásbolond vagyok, csak sajnos nincs mindig honnan :(

2010. febr. 26. 18:02
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a hónapban egy melltartót vettem tangával és egy felsőt.2000Ft volt összesen (Invázióban volt leárazás:D).

De ennyi...Terveztem,hogy veszek néhány új felsőt,de az a baj,hogy rövidujjúak még nem igazán vannak nálunk.Nekem meg ilyenkor már melegem van hosszúujjúban.

Egyébként hétvégén pakoltam a ruhásszekrényemben és vagy a fele felsőmet kidobnám már,mert már nem érzem jól benne magam,vagy kikpopott.

De sajnos se a szüleimnek nincs sok pénzük,se nekem.Havonta 3000Ft szebpénzt kapok,meg még kapok majd 8000Ft-t (tartoznak nekem) és akkor majd tudok pár új felsőt venni.

Cipőt akkor veszek,ha kell.Most nem veszek,mert ősszel vettem sportcipőt,az még kiváló.Inkább majd nyárra papucsot és topánkát/szandált.Nadrágot szintén akkor veszek,ha kell.Most már nem veszek hosszúgatyát mert van 4-5db,majd inkább szoknyát és rövidnacit.

Sajnos nagyon ki kell számolnom,hogy mit mikor vehetek meg és hogy járok jobban.

15/L

2010. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!