Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mi alapján döntitek...

Ekvinitus kérdése:

Lányok ti mi alapján döntitek el reggelente hogy egy csinos ruhát, szoknyát vesztek fel, vagy egy csinosnak nem igazán nevezhető akármilyen nadrágot?

Figyelt kérdés
nadrág,szoknya,ruha,megjelenés

2015. jún. 2. 22:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
nincs mi alapján eldönteni, én mindig csinos vagyok
2015. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Kedvemtől függ, de szeretek csinosan öltözködni. Jelenleg is azon dilemmázok, hogy nadrág vagy szoknya legyen. Általában a szoknya győz :D
2015. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Egy szoknya szépségét sosem éri utól a legszebb szabású nadrág sem, úgyhogy jól döntöttél. Amúgy nem is gondoltam volna hogy a mensinek ilyen meghatározó szerepe van a nadrág vagy szoknya kérdésben? Azt viszont nem értem hogy miért a nadrág a jó válsztás ilyenkor. Azt ki kell gombolni, lehúzni a cipzárt, letolni, ami nem olyan egyszerű egy szűk nadrág esetében ugyebár, mikor meg lent van a bugyival együtt, akkor a két lábat nem nagyon lehet terpeszteni pedig gondolom kényelmesebbé teszi a tampon cserét
2015. jún. 3. 12:13
 14/26 anonim ***** válasza:
Hangulat, időjárás és szőrösségfüggő. :'D
2015. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mert sajnos történhetnek "balesetek" menzeszkor, és a nadrágon nem annyira látványos (én spec. nem tampont hordok, hanem betétet, és van néha, hogy átázik 1 óra után is). Meg fura érzés is, hogy épp megvan, és csak egy bugyi van rajtam, nincs az ülepemnél nadrág.
2015. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az hogy fura az izgalmasan fura állapotot jelent, vagy kellemetlenül fura érzést? Valamint az hogy szőrösségfüggő az is jó válasz. Nagyon eredeti. És az a 11-es-, hogy nincs ami választást megalapozza hiszen bármit visel, csinos. Eredeti és magabiztos. Remek reakciók.
2015. jún. 3. 14:32
 17/26 anonim ***** válasza:
Nyilván kellemetlent, ha nem veszek fel hozzá szoknyát...
2015. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Történt már ˇbaleset" szoknyaviselés közben, vagy mindig is elővigyázatos voltál?
2015. jún. 3. 17:29
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
ez a faggatózás kezd kicsit creepy lenni.
2015. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
13: Mert ha nincs, ami szorosan odafogja a betétet, akkor lefolyik a lábamon. Sok vért vesztek.
2015. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!