Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövidnadrág lánynak diszkóba?

Rövidnadrág lánynak diszkóba?

Figyelt kérdés
Buliba megyünk hétvégén, olyan helyre, ahol van dress control. Olvastam olyat, hogy térd fölé érő rövidnadrágban nem engednek be, de nagyon meleg van és lesz, tényleg nem tudnék rövidnadrágban menni? Morrison's Liget, ahová mennénk egy fehér rövidnacira gondoltam. Szoknyát most nem vennék fel.
2015. jún. 10. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A rövidnadrág nem éppen elegáns viselet... de valószínűleg beengednek abban is. Mondjuk én inkább azt mondanám vegyél fel valami vékony anyagú hosszú gatyát. Abban sem lenne meleged.
2015. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából galériát is néztem, láttam rövidgatyós csajokat. Morri 2-nél főleg, farmer rövidnacit is, bár mondom, én a fehérre szavaznék egy csinosabb felsővel. Nem tudom :)
2015. jún. 10. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy dress code azon a helyen. :D Max annyi hogy ne strandszerelésbe menj.
2015. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a mori a legprolibb hely, szerintem kb bármiben beengednek, csak ribis legyen.
2015. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért a Morri 2-t ne nagyon hasonlítsd össze a Ligettel :D Az előbbi romkocsma, ahova bárhogy bemehetsz. A liget jobbnak mondott club. Valóban szinte bárhogy beengednek, mivel csaj vagy.

Azt még azért megjegyzem, hogy szerintem borzalmas az a hely... Egyszer voltam ott nem is olyan rég, de kétlem, hogy visszamegyek :D

2015. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!