Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! A melltarto pantjait...

Csajok! A melltarto pantjait nem tudjatok elrejteni vagy bem akarjatok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 20:16
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
úgy látom, h nem én vagyok itt az ideges :D mindenkit kiidegel egy egyszerű kérdés, imádlak titeket. :)
2015. jún. 14. 00:50
 42/51 SweetLady ***** válasza:
Inkább az idegel ki mindenkit h a legegyszerűbb dolog idegesít valakit xD
2015. jún. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

na ugye, h nem én vagyok az ideges :P :D

ne legyél már ideges, mi lesz veled, ha gyereked lesz, vagy ha van, akkor szegény gyerek. :D

2015. jún. 14. 06:38
 44/51 anonim ***** válasza:
Majd ha nonstop hordasz egyet egy átlagos nap után szólalj meg. Ilyen tevékenységek lehetnek, sétálsz, futsz a busz után, tanulsz/írsz, dolgozol, emelgetsz, főzöl, vezetsz egy dög meleg autóban, izzadsz a buszon, ahol még talán ülőhelyed sincs, biciklizel, takarítasz. Ezek átlagos napi dolgok, de ettől sokkal több van. Mozog a karod, a felső tested. Az a roh*** körpánt, és tartópántok is nyúzták a bőröd egész nap. A melegben egyszerűen marja a bőröd. Bepállasz. A nap végére a melled már majd szét durran azokban a bukósisakokban. A pánt nélküli egy D-st a világ életbe nem fog tartani. Akkor meg az a problémája a hímeknek hogy lógnak... És a kérdésem, kik miatt is hordjuk? Kik kedvelik a legjobban a formában tartottakat?
2015. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 SweetLady ***** válasza:
100%

Figyi attól még mert te hülye vagy belőlem jó szülő lesz :) majd ahogy hozza sors

de ha ennyire zavar a melltartó akkor keress deszka nőt annak úgyse nagyon szükséges a csecstartó hátha az neked jó lesz :)

2015. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
jó kis idegbajos szülő leszel
2015. jún. 14. 14:33
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos pasi vagy? Nők szoktak más nőket azzal támadni, hogy juj, de rossz anya leszel. Mintha mindenki akarna gyereket.
2015. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 SweetLady ***** válasza:
100%

Én speckó szeretnék gyereket és olyan életet biztostani neki ami nekem nem igen adatott meg :)


Nem tudom milyen lény vagy de több időm nem pazarlom rád :D Aki hülye az hülye is marad ha csak fel nem nő

TI is szarjátok inkább le :D időt spóroltok meg holnap meg munkanap :DD

2015. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

remélem, h teljesül is az óhajod a gyerekkel kapcsolatosan, semmi bajom veled, bocsi, ha bántó voltam, de tényleg ne legyél már ideges egy szerinted hülye kérdés miatt, mert egy gyerek nagyon sok dolgot fog produkálni, amitől aztán te tényleg idegbeteg leszel, ha ezt nem bírod.

Nem mondtam, h rossz anya lesz, lehet, h ő lesz a legjobb anya a világon, de nem értem azokat, akik egy kérdésen, meg egy emberen felidegelik magukat teljesen fölösbe.

2015. jún. 14. 16:12
 50/51 anonim válasza:
100%
Jó szar az ízlésed minden esetre
2015. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!