Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát illik felvenni...

Milyen ruhát illik felvenni egy érettségi bankettre?

Figyelt kérdés

Egy helyi étteremben lesz a bankett. Nem annyira elegáns hely, de gondolom azért illik valamilyen szinten kiöltözni. Figyelembe véve h igencsak meleg van mostanság és június vége felé mikor a bankett lesz még melegebb lesz vmi nyári ruhára gondoltam. Kis estélyit nem akarok venni mert nem hiszem h lenne alkalmam felvenni. Viszont nem tudom, hogy egy nyári ruha illene-e az alkalomhoz. Természetesen nem ilyen óriási virágos nagyon színes darabra gondolok. Valami ilyesmire gondoltam: [link]

Csak esetleg más színben, de mindenképp egyszínűt. Nos?


2010. jún. 14. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem csinos, de előtte azért kérdezd körbe az osztálytársaidat, hogy ők mit vesznek fel. Az nagyon kellemetlen tud lenni, ha ők tök lazán jelennek meg, te meg kiöltözve, kis koktél ruhában.
2010. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, ilyenkor össze szoktak beszélni. Mindenhol más a szokás, ha kilógsz a sorból az kellemetlen...
2010. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké megkérdezem. Csak egyáltalán tudni szerettem volna hogy mit szoktak ilyenkor felvenni. Mert például szalagavatón elég nagy égés volt h megbeszéltük h a 19 lányból kb 8 marad a szalagavatós kosztüm nadrágjában csak lecseréli a blúzt. Ahhoz képest 3an csináltuk így és az összes többi csili-vili kisestélyiben virított. Egy picit égő volt.
2010. jún. 15. 01:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát mi koktélruhában leszünk...állítólag ez a szokás, de én simán felvennék oda egy nyári virágos ruhát..kényelmes, szellős, és egyedibb, elegem van már abból, hogy a sok elkényesztetett úrip*csa minden ilyen alkalomra új és méregdrága szarokat vetet, és így a többi csajnak is kényszeresen újat "kell" vennie, hogy ne érezze szarul magát csak persze ők turiban néznek körül, nem az artz modell ben
2010. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én egy koktélruhában voltam, de egy elegánsabb nyári ruha is megteszi, például az amit linkeltél.mindenképp kérdezd meg a többi lányt, h ők mit vesznek fel.nálunk pl. volt egy srác aki farmerban jött, míg minden fiú öltönynadrágban,szóval elég hülyén festett...

cipőnek szerintem magassarkút vegyél, időjárástól függően nyitott/zárt.

19/L

2010. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, ez fájt. Az artz modellből van minden második ruhám, de ettől függetlenül ugyanolyan fejtörést okoz, hogy mi a lósz*rt vegyek fel, mert ha mindenki nyári ruhában meg p*csafarmerben jön, az kissé kellemetlen. És senki nem tudja, miben menjen, de a tanárok se képesek azt mondani, hogy gyerekek, mintha buliba mennétek, vagy azért öltözzetek fel, mert csak alkalom.
2011. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!