Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudok dönteni, bézs vagy...

Nem tudok dönteni, bézs vagy sima fehér converse?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy itt az oldalon nem csak nekem van ilyen dilemmám de igazából sehol se kaptam választ a kérdésemre. Szóval a döntésemet leginkább az befolyásolja, hogy a bézs az igazából sokkal jobban tetszik mint a fehér csak attól félek, hogy idővel a bézsből ilyen idétlen szürkés hányadék lesz vagy besötétedik vagy ilyesmi amitől visszafordíthatatlan kárt szenved az az eredeti szép színe.Vagy ezt mosással meglehet akadályozni?Azt tudom, hogy évek után persze h elváltozik de azt nem szeretném, hogy ez mondjuk fél-1 év alatt következzen be.Előre is köszi a válaszokat.

2015. jún. 14. 22:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi h ősz, tavasz, nyáron hordanám azt is csak suliba járásba...tehát semmi ilyen extrém dolognak nem tenném ki.
2015. jún. 14. 23:02
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a fehér hamarabb elszíneződne, mint a bézs, szóval én a bézsre szavazok. de mindkettő jól nézne ki.
2015. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem bézs van több, mint 1 éve, semmi baja a színének, pedig nem eredeti..az eredeti gondolom még jobban bírja. A bézs szerintem jobban is néz ki :)
2015. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!