Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne az első benyomásotok...

Mi lenne az első benyomásotok arról aki ilyeneket hord?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. jún. 22. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szöveges sapkáknál nekem mindig ez jut az eszembe.

Ha a viselője 10 éves, akkor szegénykém, fingja nincs, hogy mit is jelentenek a szövegek. 10 évesen nagyon nem jön be az élet, hogy ezt sapkán kiírva viselje.

Ha huszonéves viseli, vagy felnőtt akkor mert simán az erőltetett az egész. Ezek a szövegek nagyjából olyan nyálasak mint a lányok esetében a sok szerelmes idézetek. Egy szóval. Én komolytalannak, kicsit ostobának tartom aki ilyeneket visel a fején.

2015. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezeknek nyilván poén a célja,főleg a "bejött az élet"-esnek :)
2015. jún. 22. 08:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet velem van a baj, de nekem nagyon bejön :D Mármint jó kis poén, és ha látnék egyet az utcán tuti elmosolyodnék, vagy megdícsérném.
2015. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyerekes, ha általános iskolás vagy hord nyugodtan. 14 év felett pedig elég "érdekes". De ha neked tetszik, hord egészséggel.
2015. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a humor nem itt kezdődik, ez elég gagyi, olcsó, ízléstelen. Meg úgy ha poén is, akkor is az az érzésem, hogy egy beképzelt p.csfej, aki még ráadásul nem is nőtt ki a tinédzserkorból szellemileg.
2015. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vennék fel ilyet. Még akkor sem, ha angolul van rajta a szöveg. Mi ebben a vicces?
2015. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az én humorommal van gond :D
2015. jún. 22. 14:36
 8/10 anonim ***** válasza:
az, hogy egy idióta beképzelt kismajom
2015. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy ovis hülye gyerek.
2015. jún. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a humor nem itt kezdődik :D
2015. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!