Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha magas nőt láttok magassarkú...

Ha magas nőt láttok magassarkúban, mi az első benyomásotok róla?

Figyelt kérdés

Ha megláttok egy tényleg magas nőt (175 cm fölött pl.) magassarkúban, mit gondoltok róla? Minek vesz fel ilyet? Vagy bátor, hogy nem zavarja? Mi az első benyomás?


18 éves lány vagyok, 182 cm, de nagyon tetszenek a magassarkúak.


2008. dec. 9. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hord. Ha én ilyen magas lennék még rá is tennék egy lapáttal. Szerintem nagyon elegáns, magabiztosságot sugároz. Én csak 1,70 vagyok, így is 10 centiset hordok, ha 1,80 lennék még magasabbat hordanék:):):::)
2008. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
hát én pici vagyok... és mindig rácsodálkozom, amikor egy magas nő magassarkút hord... szerintem a hétköznapokban nem szükséges, de nyilván ünnepeken meg kosztümhöz az az elegáns viselet, persze az se mindegy mennyire magas sarkú
2008. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%
Én 175cm magas vagyok, előszeretettel hordok magassarkút. Egyrészt, mert nagyon nőies - máshogy is jár az ember (lánya), mint a lapossarkúban, másrészt pedig - bizony, jó, ha kacérkodhatom... Szerintem próbáld ki nyugodtan, csak kevésbé a 8-10cm-es sarkakat, inkább a 4-5 cm-eseket. (Ha esetleg nagy lábon is élsz - 41-42-es méretre gondolok, akkor szerintem jobb is, ha megemeli a bokádat a sarok, mert kissé "csónakosnak" tűnnek a lapos "körömcipők"...)
2008. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
hát kicsit érdekes, de nem rossz!:)
2008. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Az első gondolat: "bammeeeeeeeee". Mármint ami úgy szemmagasságba kerül ilyenkor. 182cm+10..20cm, vagyis ne csodálkoz, ha nem a szemedbe néznek :P Pedig 176 vagyok. De amúgy nem zavar.
2008. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Kisebb sarkúakat szoktam hordani, de ami igazán tetszik, az már 10 centi körül van:)
2008. dec. 9. 20:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a lábam nem különösen nagy: 39-40-es.
2008. dec. 9. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

én is magas vagyok és kisebb sarkúakat hordok nagyon nőiesek a magasarkúak hordanék én magasabb sarkút is csak hát....

mondjuk engem nem éerdekel más véleménye ha rosszindulatú

ja és inkább vagyok magas mint kics 150-160cm ezt nem bántásként irtam

2008. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Első benyomás: "ez a nő magas" :DD


Különben senki nem fog neked beszólni, mindenki irgy hogy ő nem olyan magas, mint te. de komolyan.


Akinek nem tetszenek a magas lányok annak már magassarkú nélkül se tetszel. Akinek pedig igen annak csak jobban. Ha szereted hordd bátran! :)

2008. dec. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Ha jól érzed benne magad akkor jól is fog állni! 182 amúgy is "húdemagas" , az a 10 cm már nem oszt nem szoroz. Én 196 vok szóval 10 cm- esben is kisebb vagy nálam :P .

(ja én F vok persze)

2008. dec. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!