Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek bejön ha egy...

Lányok, nektek bejön ha egy fiúnak vastagabb combja, vádlija van és feszülős nadrágot hord? Vagy a feszülős nadrág jobban áll a vékonyabb alkatú embereken?

Figyelt kérdés

Vastagabb lábakon:

[link]

Vékonyabb lábakon:

[link]

Melyik lábon áll jobban?



2015. jún. 18. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vékonyabbon. Vastagon olyan, mintha leggings lenne a fiún.
2015. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a nadrágok nem mind ugyanolyan szűkek. Ez között bizony vannak golyórepesztő girlfriend farmerek is, amik már szerintem nevetséges benyomást keltenek. f18
2015. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Például az első képen a bal szélső. Mintha tevepatája lenne a csávónak.
2015. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Hímnemű egyeden mindenhogy gáz az ilyen feszülős gatya.
2015. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyik sem jön be, egy normális pasi nem venne fel ilyesmit.
2015. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ezek a nadrágok csak nagyon cingár 20 alatti fiúkákon néznek ki jól.
2015. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

nekem csak az ilyen és az szűk, egyenes szárú gatyák jönnek be a fiúkon. vékony és vastagabb lábú fiúkon is jobban áll, mint egy trottyos trapéz nadrág.

de itt a képeken nem mindegyik ugyanolyan szűk. pl. a vastag lábasok közül a két szélső túl szűk, nem néz ki jól. de a többi igen.

25L

2015. jún. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem vastagabb lábon jobban bejön, mert eleve a vastag lábak jönnek be, a vékonyakat nem igazán találom férfiasnak, legalább kiemelni nem kéne őket szerintem. Viszont ezek a nadrágok már nagyon-nagyon passzosak, az első képen az első nadrág pláne nem tetszik, az anyaga és a színe még jobban rátesz. A második tetszik, a harmadik, negyedik elmegy, de nem örülnék ha a barátom ennyire passzos gatyókban járkálna az utcán, nagyon mindent megmutat :D.

A második linken a vékony srácokon azért néznek ki jobban a nadrágok, mert eleve nem simul rájuk annyira, nem azért mert vékony a lábuk.

2015. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán tetszenek ezek a szűk gatyák fiúkon. Nem sok férfiasságot látok bennük. Még az első képen a második az, ami elmegy.

Nekem határozottan a vastagabb lábak tetszenek, de maradjon az egyenesszárúaknál

2015. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ezek inkább a kislányoknak néz ki jól nem a nőknek jön be az biztos :D 21/L
2015. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!