Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen öltözettel melyik...

Ilyen öltözettel melyik lánynak jönnék be?

Figyelt kérdés

CipŐ: [link]

Nadrág: [link]

Felső: (csak annyi, hogy a rózsaszín jel fekete) [link]

Haj: kb 14 cm. Ja és 190 cm magas vagyok.


2010. márc. 1. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Sablon: nem a ruha teszi az embert!!

Valosag: sok lanynak bejon, mert sok rajta a markajelzes. En amugy nem kevernek ennyi markat

2010. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem tetszik. Ízléstelen márkajelzések, sablonruha, nem egyedi.


18 / lány

2010. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sablonruha? :O
2010. márc. 1. 23:39
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi de ez marha unalmas szerelés. Minden második pasas így néz ki az utcán. Ha szürke kisegér akarsz lenni, ez megteszi, de én speciel nagyon értékelem azokat a srácokat akik túljutnak a szimpla farmer-pólón.


Keress egy laza zakót, kigombolt nyakú ingek, bepróbálhatnál esetleg egy Converse-t, vagy valami rendes bőrcipőt.

2010. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

nincs ezzel semmi gáz, nyugodtan vedd fel. nehogy teis ilyen "húde egyedi húde különleges" divatmajommá válj, aztán kötöd a nyakadba a hülye óriás sálakat, meg hordod a színes csőgatyákat:D

ezegy tökjó sportos megjelenés, semmi baj nincsen ezzel. befogsz jönni a csajoknak is, mégmindig sokkal többet kedvelik a férfiasra hajazó sportos divatot, mint ezt a színes csőgatyás nagysálas vmilyen férfi és nő közötti átmemnetet

2010. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó: nem kizárólag ízléstelen márkaruha és színes majomruha létezik. Van férfias, elegáns, szexi öltözködés is.


Kérdező: szerintem sablonruhák. A márkajelzés nem lenne baj, csak ízléstelenül is néz ki.

De ettől függetlenül a legtöbb csajnak úgyis tetszel, mert magas vagy.

2010. márc. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nekem nem.


de ha tetszik, hordd ezt. vannak lányok akiknek biztos bejösz. járj olyan ruhában, amilyennek magad érzed. nem muszáj hogy mindenkinek sajátmaga gyártott stílusa legyen és tényleg ha valakinek bejösz alapból, akkor ezen az öltözeted sem fog változtatni, ha valakinek meg nem, akkor úgyszint nem fog az öltözeted változtatani.

2010. márc. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, valóban "sablon". És szerintem is borzasztó szexi tud lenni: sportosabb zakó, kigombolt nyakú ing, farmer, hozzá mondjuk bőr félcipő, de a tornacipő is jó, vagy olyasmi sportcipő, mint amit linkeltél.
2010. márc. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a ruhatáraddal,sőt ez jön be. Ez az a stílus ami mindíg jöhet. Persze nem mindegy,hogy hogy nézel ki benne. 14 centis haj? Az mégis milyen fazonban van nyíratva? Link? Igazágól a zselézett partiséró jön be. A 190 cm-es magasság is imponáló. Ebben a szerelésben kifejezetten jól mutathat a magasságod. 22/L
2010. márc. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Jaaj nehogy kigombolt inges, zakós, tornacipős művészgci dzsigoló legyen belőled! Ne hallgass rájuk, jó ez így, ahogy van.

22N

2010. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!