Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cikinek tartjátok, ha egy...

Cikinek tartjátok, ha egy férfi szandált visel?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért?
2015. jún. 25. 22:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
27%
:DDDDDDDDDDDDDDD Még zokni nélkül sem vennék fel szandit.... :D Soha.......
2015. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom ciki vagy sem, de hogy ronda az egész biztos. Nem értem miért vesz fel egy férfi ocsmány szandált, mikor vékony szellős normális kinézetű cipőt is hordhatna helyette?
2015. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
19%

Én nagyon. Mert öreges, csúnya, stílustalan. Inkább cipőt hordok 40 fokban is, befújom szagtalanítóval.

f18

2015. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
10%
kezd amugy ujra bejonni a divatba, es peldaul a pull&bear nyari kollekciojaban is kaphato, de amig nem terjed el lemyegesen, es nem lesz a tobbseg tisztaban vele, h ez most divat(ha be fog egyaltalan ujra robbanni vmikor a kozeljovoben...), addig ciki.
2015. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
9%
A devergoban már 2 éve árulják, de valamiért nem kívánok szandált venni:D
2015. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon ritkán! van 1-2 férfiszandál, ami nem rossz. De alapjában véve elége rondák… főleg zoknival… amit vagy nyakig felhúznak… :D
2015. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Amúgy vicc, hogy az nem ciki, hogy mindenki air max cipőben jár.:D Meg a magassarkú, a párducmintás cicanaci, sőt maga a cicanaci is ciki, átlátszik a csajok pi+ja, de az nem zavarja őket. Szétsminkeltfejű tömegembereket látok mindenhol, komolyan nem értem a mai generációt. :D
2015. jún. 25. 22:48
 8/43 A kérdező kommentje:
Ja meg amiket mostanában látok, hogy a csajok a sportcipőjükhöz térdigérő zoknit vesznek, ááá az nem ciki :D
2015. jún. 25. 22:50
 9/43 anonim ***** válasza:
77%
de, azok is mind cikik, csak kell hozza egy bizonyos intelligenciai szint, meg nemi igenyesseg, h rajojj.
2015. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
71%

Nem jár mindenki Air maxben. Az is csak egy gáz tömegtermék, ettől függetlenül inkább hordanék 1 éven keresztül airmaxet mint szandált akár 1 napig.

A cicanadrággal és a magassarkúval meg nem értem mi a problémád, egy szép lányon kifejezetten jól néznek ki.

2015. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!