Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire áll jól...

Szerintetek mennyire áll jól egy férfinak ez a szandál?

Figyelt kérdés

[link]


Fent a link. Arra lennék kíváncsi hogy sokan azt mondják férfiaknak nem való szandál mert csúnya meg stb. Arról lenne szó hogy egy 20-25 éves férfinak mennyire állna jól ez a szandál? Kinek tetszik esetleg? Milyen a szandál? Nekem tetszenek csak nem tudom jó vagy sem!



2015. jún. 26. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ne. :D Tényleg, komolyan? Én sosem vennék fel szandit (na jó ha sokat fizetnek), de ha neked tetszik akkor nyugodtan vedd meg és hord. Én tuti nem foglak megszólni érte, mert nem úgy neveltek... Sok sikert. Egy fokkal jobb, mint az ortopéd szandik, de akkor is szandi... :D
2015. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez elég gáz, már az is hogy gumi meg a színei... ha már ennyire szellőztetni akarod a lábad akkor a szandálnál még egy sima papucs is jobb. (ami egyszínű és nem tangapapucs)
2015. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg egy pasi is hordhat nyugodtan szandált, nem attól lesz gáz hogy szandál, inkább attól ha zoknival viselik vagy nagypapis vagy hasonlók.

Viszont a linkelt szandál nem tetszik egyáltalán.

2015. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Én sem hordanék szandált, de ez még így is nagyon csúnya
2015. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez szerintem is nagyon csúnya, egy 3-4 éves kisfiún tudnám kb elképzelni.
2015. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó szandálok fiúknak is, de ez tényleg nagyon óvodás...
2015. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez egy óvodásnak jól áll, ha 7 évnél idősebb vagy nem lesz jó.
2015. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ez a példány 10 éves korig tök jó, utána ultragáz. önmagában a szandál nem probléma, ha normálisan néz ki.
2015. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Szerintem nem rossz otthonra vagy esetleg strandra. De végülis nem várhatjuk el a férfiaktól, hogy télen-nyáton tornacipőben mászkáljanak, úgyhogy megfelelőnek találom esetleg valam sötétebb színben, mert ezt egy kicsit b*zisnak tartom.
2015. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hozzászolásokat! én nem látam rajta hogy gyerekes a szandál már a méretéből sem mert van 38.5 vagy 40-es méret is. esetleg ez: [link] is gyerekes???
2015. júl. 24. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!