Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 évesen magassarkú? (nyárra...

20 évesen magassarkú? (nyárra szandál, télre csizma)

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, egyre több lányál látam az éktalpú csizmát és szandálokat, viszont a többség még mindig marad a lapostalpúnál. Nyárra én is szeretnék magamnak egy éktalpú szandált, suliba nem hiszem, hogy felvenném. Szerintetek gáz 20 éves létemre? Nem akarok többnek kinéznie (na jó de :P ) de csak annyira, amennyire csinos lehetek, nem pedig nevetség tárgya szeretnék lenni.

Tudom-tudom. A mai lányok már 13 évesen 10 centis magassarkút hordanak. Azok ők. Nem szeretnék olyan bután kinézni.

Mit gondoltok erről?



2015. jún. 25. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
13 évesen gáz dolog, de te már egy felnőtt egyetemista vagy, aki bármit megtehet. Hordjad nyugodtan
2015. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En fiu vagyok nem ertek ehez, de szerintem olyan cipot hordj ami kenyelmes es neked tetszik.
2015. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"Tudom-tudom. A mai lányok már 13 évesen 10 centis magassarkút hordanak. Azok ők. Nem szeretnék olyan bután kinézni."


Miért van az, hogy minden generáció azt hiszi, hogy különb, mint a nála x évvel fiatalabbak...

Ha ez megnyugtat, te még a csattogós lepkét tologattad (jó lehet, hogy ti már nem játszottatok olyannal), az óvodában, mikor a 14-15 éves lányok között volt egy rakás, aki magassarkút hordott.

A mi generációnk a veled egykorúakat meg pár évvel idősebbeket, a mai 19-23 éveseket tartotta ócska ribinek, mikor azok 13-16 évesek voltak. Úgyhogy megnyugodhatsz, a mai 13 évesek 6-7 év múlva ugyanilyen kérdéseket fognak feltenni, amiben az akkor 13-14 évesek szidnak egy sort.

Röviden és tömören 20 évesen egyáltalán nem számít "öregesnek", az, hogy ilyen kevesen járnak magassarkúban az inkább az utóbbi évek divattrendje. A 2000-es években sokkal több volt magassarkús, tűsarkú cíipós/csizmás lány mint most.

2015. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 évesen egy éktalpú cipőtől nevetség tárgya? Miért?
2015. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!