Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire áll jól...

Szerintetek mennyire áll jól egy férfinak ez a szandál?

Figyelt kérdés

[link]


Fent a link. Arra lennék kíváncsi hogy sokan azt mondják férfiaknak nem való szandál mert csúnya meg stb. Arról lenne szó hogy egy 20-25 éves férfinak mennyire állna jól ez a szandál? Kinek tetszik esetleg? Milyen a szandál? Nekem tetszenek csak nem tudom jó vagy sem!



2015. jún. 26. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez is.
2015. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez nem jó,de egyébként a szandállal nincs baj,csak férfiasabbat vegyél,és persze ne zoknival.
2015. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél, az tényleg nem néz ki jól, de van elegánsabb változata is a férfiszandáloknak, amivel nincs semmi gond szerintem:

[link]


(bár nekem elég elvont stílusom van, szóval értem, ha nem ilyenre gondoltál)

2016. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Undorító!Lakatos Leonció se Venné fel-)
2016. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kalforniai szörfös douchebag. Erre nincs jobb szó.
2016. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szandál ellenes vagyok, sajnálom. Értem én, hogy a férfiaknak is melege van, de kaphatók olyan nyári zárt cipők, amik jól szellőznek és jól is néznek ki.

Ha neked ez tetszik, ezt akarod hordani, hát nyugodtan.

2016. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!