Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok szerintetek mi a szexi...

Lanyok szerintetek mi a szexi otthoni ruha egy pasinak?

Figyelt kérdés
ugy ertem amiben otthon nap mint nap van, es kivanatos benne, szexisnek tartjatok. mackogatya gondolom felejtos. boxer meg a semmi biztos hogy nyero, de azt megsem lehet mindeg.

2015. júl. 1. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem a ruhának kell szexinek lenni... Minket a párommal egészen minimálisan érint az, hogy a másik miben van, persze ha több látszik belőle vagy könnyebben hozzáférhető, az jobb :)

Nekem nagyon tetszik a párom a nagy piros fürdőköpenyében, nem egy zárt ruha, ami el tudja indítani az ember gondolatait. De azokat egy póló sem akadályozza, az a helyzet...

2015. júl. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én azt szeretem amikor a barátom felvesz egy nadrágot és felülre meg semmit.Vagy esetleg csak boxer és semmi már:)
2015. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a boxer + póló tetszik a legjobban, de a melegítőnaci is tetszik, lehet, hogy velem van a baj :D nem a "susogós mackókra" gondolok, de pl. az ilyen szerelések nekem eléggé bejönnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha, koszi a valaszokat. nem is gondoltam volna hogy ezek jol is kinezhetnek:D
2015. júl. 1. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Én francia bugyiban és melltartóban szoktam lenni többnyire, de nem csipkés bugyira kell gondolni.


De azért vagyok ebben mert ebben érzem jól magam és kényelmes, na meg jól is áll.

2015. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, előző vagyok, én nő vagyok. :)


A férjem alsó gatyában szokott lenni, nekem tökéletes így. :)

2015. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egész testes tetoválás.
2015. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!