Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téged aláztak már meg ruhabolt...

Téged aláztak már meg ruhabolti eladók? Mivel?

Figyelt kérdés
Velem annyiszor megtörténik, hogy kétszer is meggondolom, hogy bemenjek akárhova is. Pl.: volt, hogy bementem a testvéremnek ruhát venni (aki vékonyabb nálam), és amint elkezdtem nézegetni a ruhákat, mellettem termett egy nő, és kb. rámförmedt, hogy ezek úgysem jók rám..., máskor, szintén ajándékvásárláskor rosszallóan megkérdezték a kasszánál, hogy ugye nem magamnak szántam... Csak én találom meg az ilyen "kedves" eladókat, vagy másnak is volt hasonló? Amúgy ne egy kirívóan hatalmas embert képzeljetek el, 40-42-es méretet hordok...
2015. júl. 1. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Alsógatyát akartam venni, és az eladónők ragaszkodtak hozzá, hogy mutassam meg a péniszem. Le is mérték, majd kigúnyolták a méretét és nevettek is rajta. Szégyenemben erekcióm lett, amitől még jobban nevetni kezdtek. Folyt a könny a szemükből. Az egyik még a mobiljával is lefotózott.
2015. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Az én méretem felsöben 36, alsóban 38-40.

Nekem egyberuha vásárlásakor jegyezték meg,hogy ehez biztos kövér vagyok, le sem vette nekem az eladó a felsö pocról.

Egy méretes ruha volt, alul bö, de nem vitatkoztam. Azota sem mentem abba a boltba.

2015. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezeket a bunkókat... Vásárlók könyvét el kell kérni, beírni azt, amit ide írtál, aztán mondja a főnökének, hogy úgyse jó rá a ruha.
2015. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Köki Levi'sben volt, hogy szólt az eladó, hogy nem hiszi, hogy az S-es póló nagy, mert elég kövér vagyok szerinte. A póló lógott mindenhol, mivel hatalmas fenekem ellenére 55-ös derekam van.
2015. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még ilyenről. Az eladókhoz csak akkor szólok ha fizetni akarok.
2015. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2 -es vagyok!

4:es,ugyanez, 60as a derekam a fenek joval nagyobb..én is S es felsöket hordok,vagy Ses maxikat..csak a fenék és combméretemböl rögtön 100 kgosnak néznek.

2015. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5.

Én is csak akkor szeretnék, de kisebb üzletekben kérés nélkül odajönnek...

2015. júl. 1. 22:14
 8/15 opened paradise ***** válasza:

Velem többnyire kedvesek,de vannak helyek,ahol kapok,vagyis régebben kaptam,egyfajta nézést.

Ezek drágább helyek,én meg szerettem a nagyobb pólókat és gatyákat. Bár lehet csak szimplán csak prolinak gondoltak a helyhez képest :D

Amúgy a fejemben mindig az utóbbit gondoltam.


Viszont a ti helyetekben tuti szóltam volna,hogy:

1. Ahogy anyám mondaná "Fogadatlan prókátornak kutyasz..r a bére".

2. Örüljön,hogy megveszem,mert amiatt is van fizuja.

2015. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az ilyeneket el kell küldeni a pcsába, de tényleg. én azt szoktam.
2015. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én olyan 13-14 éves lehettem, mikor betévedtem egy üzletbe a plázában, mire a körmét reszelgető, tetovált szemöldökű, hidrogénhajú, tetovált szájú, rágózó eladó "hölgyike" foghegyről, affektálva ezt tudta mondani: Itt csak vékonyaknak áruluuuuuuunk...


akkor még elég önbizalomhiányos voltam, nem mertem visszaszólni, és nagyon elszomorodtam... pedig akkor én sem voltam víziló, 157 centihez 62 kiló, melles-fenekes, nem méteres hájhurkás lány voltam (azóta fogamzásgátló miatt sikerült felszednem még pluszban sajnos).


Ami nem ruhabolti, de hasonló: SPAR-os pénztáros nyanya kezdte el kb. 5 percig mondani, hogy milyen ocsmány szerinte a zsebtükör, amit kiválasztottam (mintha a 60 éves fejéhez a hirtelenvörös-padlizsánlila mixtúra hajszín az maga lett volna a matyóhímzés...).

2015. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!