Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utalom hogy a koromhoz kepest...

Utalom hogy a koromhoz kepest nagy a mellem. Mit tudnek ellene csinalni?

Figyelt kérdés

165cm , 63kg , 80E , 15/L

Olyan melltartot keresek amivel kenyelmesen erzem magam, hogy tartosan biztosit.



2015. júl. 2. 12:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Pedig kár lenne azokért a gyönyörű cicikért, ha elkezdenél fogyózni. Egyrészt sokan gondoljuk, hogy a nagy, minél nagyobb mell a szép, másrészt a fogyástól a formája is romolhat, lógósabb lehet. Gondold meg.
2015. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Örüljön neki? El sem tudod hinni mennyire rossz ez! Nekem is elég korán elkezdett nőni, egy icipici gerincferdülést is kapat, pont abban a magasságban csak ugye hátul, utálom a mai napig. Csúfolt mindenki. Én megértem. Sajnos nincs mit tenni, le kell adni vagy marad úgy.
2015. júl. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem a tökeimmel hasonló a helyzet. A koromhoz képest sajnos túl nagyok és nagyon lógnak és ez kicsit zavar, de annyiból szerencsésebb helyzet, hogy ez nem annyira látszódik. 17/F
2015. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Body kényelmesebb
2015. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 legion válasza:
Milyen most? Mar felnott no vagy,nottel,erosodtel. Masabb mar?
2022. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ebben az evben volt vegre mutetem, azota sokkal sokkal jobb.

Az elmult par ev borzalmas volt ugyh semmikepp nem lattam mas lehetoseget

2022. jún. 25. 07:06
 17/17 legion válasza:
Koszonom a valaszt! Mit csinaltal,kisebbitettel?
2022. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!