Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mi mindent visztek nyaralásra?

Ti mi mindent visztek nyaralásra?

Figyelt kérdés
Ruhadarabokra gondolok. Mit visztek és mennyit?

2015. júl. 3. 10:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
Magamat
2015. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem viszek, mert nagyrészt strandon leszünk.

Nem tudom, milyen extra dologra gondolsz, ugyanazokat a ruhákat, amiket amúgy is hordanék.

Bugyi, zokni, alvós póló, szoknyák, ruhák, rövidnadrág, papucs, cipő, pulóver, ha esetleg lesz rosszabb idő.

2015. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
én viszek 1 tubus vazelint és kfekszek pucér seggel a partra!
2015. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hany naprol van szo? Nem mindegy, hogy 2 vagy 8.. Illetve hova?
2015. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A ti nyaralásotokra.
2015. júl. 3. 11:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Még annyira nincs meg az elképzelés, csak nagyjából.

4 napra megyünk Barcelonába, ráaádsulo meccsre. *-* Omg, még mindig nem fogtam föl. Na mindegy. Tehát ami az alapabbnál is alapabb Barcelonába az egy Barcás mez. :D Ahhoz egy rövidgatya, meg nem tudom, hogy ne legyen túl semmilyen az összeállítás, keresnem kell valami sportosabb kiegészítőket még... Cipőnek eredetileg a fekete Coverse-emet vittem volna, de szétjött... úgyhogy, ha gáz, ha nem, szandálban leszek.

Amúgy is imádom azt a szandálomat, mindenhez megy, szóval cipőnek szerintem csak azt az egyet viszem. Viszek egy elegánsabb ruhát is, rózsaszín testresimuló csipkeruha, szintén szandállal, és apró, ezüst kiegészítőkkel. Ez csak esti ruha lesz, szóval van még 3-4 nappali is. Még nem söntöttem el, hogy pontossan miket viszek, de valószínleg szoknyákat/egyberuhákat, eg statement nyakláncot, meg pici arany ékszereket (nem igaziak...). Mivel a Camp Nou környékén leszünk, nem a tengerparton, bikinit nem hiszem, hogy viszek, de ki tudja. Lehet, lebuszozom oda (remélhetőleg nem fogok eltévedni). Ja meg ugye a fehérnemk, bugyi, melltartó... és pizsi.

2015. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#7

Az élettelenségrôl te tudnál igazán mesélni, igazam van? :)

2015. júl. 3. 14:01
 8/13 anonim ***** válasza:
1 hetes nyaralásra 7 bugyi, 3 egyberuha. Utálok cipekedni, ez a minimum ami kell és nem is viszek mást. Kivéve persze ha rossz idő is van kilátásban akkor +kardigán +harisnya.
2015. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom, a 7-es milyen gyökér...
2015. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én két hétre megyek tópartra én viszek mindent. Bepakoltam már 3 ruhát,2 overállt,4 szoknyát,4 rövidnadrágot,4 pólót,7 topot,2 farmert,1 pulcsit,2 hosszúujjút,2 melegítőegyüttest,1 farmerdzsekit, 2 pizsit,2 papucsot,2 szandált,1 vászoncipőt,1 sportcipőt,4 bikinit,szalmakalapot meg napszemüveget is viszek.
2015. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!