Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valakinek az öltözködésén...

Valakinek az öltözködésén minden esetben meglátszik a zenei ízlése?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is lehetnék erre egy példa: szeretem a rock zenét, de attól még nem úgy öltözködöm, hogy ez bármely ruhadarabomból is kiderülne. Vagy ugye nemrégiben bejött ez az emo-láz. Nagyon sok embernek tetszenek ezek a stílusú ruhák, ezért felveszik, de az "életérzés" nem uralkodik el rajtuk.
2008. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak stílusok, amikhez hozzátartozik a külső.
2008. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a rock zenét és eggyáltalán nem öltözködökk ugy.Sima hétköznapi ruha van rajtam farmernadrág meg egy polo ami épp a kezemben akad a szekrény aljáról :)
2008. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam se nagyon látszik, hogy rockot hallgatok. Egyetlen "rocker cuccom" a 3soros szöges öv, ami a színes felsőim mellett már nem tűnik rockeresnek. Acélbetétes bakancsom sincs, pedig tetszik, de nem érzem, hogy illene hozzám.
2008. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én metalos vagyok, de az oltozkodesem alapjan sokan lebölcsészeznek :D meg egyszer a szimatszatyorom is "bölcsesztatyónak" nézték :D szerintem nem tukrozi. Egy bizonyos korban még előfordulhat, de nem lehet igazabol altalanositani.
2008. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2008. szept. 4. 16:05
 7/13 anonim válasza:
100%

Érdekes, hogy mindenki rockos, bár van egy metálos is.

Am én is rockot hallgatók, de most is fehér felső van rajtam...

2008. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden esetben tükrözné a zenei ízlést az öltözködés, nem tudom én mit vehetnék fel. Pop, rock, némi rap, hiphop, jazz, alter... Furán néznék ki. Van ilyen meg olyan cuccom is, néha nagyon látszik mit hallgatok, de nem hagyom magam beskatulyázni... "Túl sokat jelent manapság az öltözködés"
2008. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, csak hogy legyen egy ellenvélemény is: Az emosokon, a rockereken (mármint nem a tingli-tangli rockot hallgatókon), a metálosokon, a gothosokon, a punkokon és a discosokon meglátszik. Ha egyiknek sem gondolod az embert, akkor néz meg a cipőjét, azon mindig látszik, ha rappet hallgat. (lekerekített orrú fehér sportcipő, arany mintával) Ezek az átlagon meglátszanak. Vannak néhányan, akiken nem, é vannak olyanok, akik nem tartják annyira fontosnak a zenét, tehát egyáltalán nem aszerint öltözködnek. Én feketében járok, Punkrockot hallgatok.
2008. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ugy gondolom,h egy nő igenis legyen nőies.és hiába szereti a rockot,a metált és őrjöng a rock koncerteken attól a pasiknak nem biztos h bejön ha állandóan ugy öltöznek.én nagyon ritkán öltözök rockosan,pedig a rock a lételemem.:)
2008. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!