Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valakinek az öltözködésén...

Valakinek az öltözködésén minden esetben meglátszik a zenei ízlése?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem igen :) én rocker vagyok, és szinte csak fekete metálos és fűzős ruháim vannak... meg fekete tornacipőim és acélos bakancsom fekete színben :D

de én örülök, hogy nekem meglátszik :)

2010. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Rajtam nem látszik:D...Úgy nézek ki néha, mint egy diszkós/bulizós csaj. Néha meg, mint egy rocker.:D Biztos azért, mert amit hallgatok: pop, rock, ballada, hardcore...majdnem mindenféléből, amit tetszik, kivéve a hiphop meg rap. Meg azért is nem látszik rajtam, mivel a külsőmet az esztétikai érzékemnek illetve kényelmemnek és nem valami nyájösztönnek megfelelően alakítom. Azt hordom, amiben szerintem jól nézek ki...ami kihangsúlyozza az alkatom előnyeit..:).


Viszont nem egy embert látok, aki transzparens öltözködésű. Olyan, hogy a borítójáról már meglehet ítélni a zenei ízlését.:P


19/L

2010. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
*meg lehet
2010. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!