Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most a "menő". Mi erről a...

Ez most a "menő". Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mostanában látom hogy sok ruha boltban van együtteses póló. Legtöbb az AC/DC, Metallica és Ramones. Női pólók. Sok lányon láttam már ilyet,de amikor valakit ezek közül az együttesek közül valamelyiknek a pólójában látok,akkor arra gondolok hogy lehet hogy nem is tudja mi az. Már volt ilyen eset. Tudni kell hogy nagyon szeretem a Ramones-t,és van is Ramones pólóm. Egyik ismerősömön is láttam olyat. Megkérdeztem hogy mi a kedvenc száma a Ramones-tól. Azt válaszolta,hogy ja,akkor ez egy együttes? Én pedig megkérdeztem hogy miért vette hogyha nem is tudja mi az,ami a pólóján van. Azt mondta hogy jól nézett ki.

Nektek erről mi a véleményetek?

Szerintem rohadt nagy hülyeség,és marha "sok" ész kell hozzá hogy valaki ezt megcsinálja.



2015. júl. 11. 20:28
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Igen sajnos,engem is kiborít :/

Nirvana,Rolling Stones,Ramones,Metallica,meg még amit szoktam látni,egy "Sid,Kurt,Iggy" feliratú.

Az csak a "jobbik" eset,mikor nem hallgatják őket,de amikor azt sem tudják,hogy mi az...képmutató dolog.

2015. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, legalább tudnák mi az... Én akarok rég egy Nirvanás pólót mert imádom, csak épp egy csomó embernek van ilyen aztán azt hinnék divatból hordom :D
2015. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért kellene mindenkinek ismernie mindent?

Alea iacta est kifejezést se ismeri mindenki mégis ha ezt meglátnád megkérdeznéd tőle hogy mit jelent és nem tudná akkor meg ,,minek vetted meg a pólót?''


Ha nem ismeri nem ismeri. Egy póló kész. 100 meg 100 ismeretlen írás van a pólókon miért gondolná bárki azt hogy ennek jelentése lehet?

2015. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Nekem is csak egy bandás pólóm van,ami pont Nirvanás,de nem érdekel mit gondolnak,én hallgatom is a zenéjüket.


Csak a bandás pólók (régen) közvetítettek is valamit és ezzel kicsit olyannak mutatják magukat,ami igazából nem is fedi a valóságot.

2015. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elég öreg vagyok ahhoz hogy pont ismerjem ezeket a bandákat, én örülök hogy ezeket most ennyire nyomatják. Akár ismeri aki hordja akár nem.
2015. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jah eléggé divatba jöttek a zenekaros pólók a h&m meg ilyen fastfashion boltok kínálatában, veszi boldog-boldogtalan. ezek a zenekarok értéket, ideológiát képviseltek, ami így teljesen szertefoszlik.

én is imádom a ramonest, és talán ciki, de épp ezért nincs ramones pólóm, mert már túl sok olyanon láttam, akiknek közük nincs hozzá... és így már gáznak érezném. meg nem akarom, hogy olyan kis pitsának tűnjek. van elég más zenekaros felsőm, ami közvetíti a zenei ízlésemet, és nem (lett még) kommersz. majd lecseng ez is pár éven belül, és akkor majd csak az hordja, aki érti is. : )

2015. júl. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A retróra építő divat már csak ilyen. Felmelegít olyan motívumokat is (logókat, jeleket, mondatokat, együttesneveket a békejeltől a rolling stones-szájon át a Metallica-feliratig), amiknek régen komoly jelentése, üzenete volt, ma viszont pusztán díszítőelemként szolgál egy tömeggyártott ruhadarabon. Ma már pusztán formai funkciót látnak el, a tartalom le van sz.va.


Egyébként persze nem tudhat mindent mindenki (bár egyre kevesebbet tudnak iskolázott, diplomás emberek a világról, szóval az általános műveltség még tanult fiatalembereknél is egyre szűkebb), de azért bizonyos feliratoknál, képeknél én is azt gondolom, hogy tudattalanul nem kéne hordani. Nyilván nem a Rubik-kockára gondolok, de mondjuk egy Che Guevara-képes polót vagy egy CCCP- vagy DDR-feliratú melegítőfelsőt hordani (10 éve nagy retródivat volt) szerintem elég húzós, nálam kiveri a biztosítékot, mert csak majomkodás, anélkül, hogy felfognám, hogy egy enyhén szólva vitatható történelmi figura arcát vagy sötét diktatúrák nevének rövidítését viselem.


Másrészt meg, ami a bandákat illeti: én sem veszek fel Barcelona- vagy Real- vagy Fradi-mezt "véletlenségből", mert nem is tudom, mi az, vagy csak pusztán divatból, mert most az menő. A bandás póló ugyanaz, mint egy futballszurkolónak a csapata meze, odatartozást jelent.

2015. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem hallgatok Ramones-t (de tudom, mi az...), viszont maga a póló tetszik, amit a H&M-ben árulnak, DE pont azért nem fogok venni, mert nem hallgatom őket. Amit én hallgatok, azt meg senki nem ismerné fel, hogy mit is jelent. :D (most kíváncsi vagyok. Ha valaki esetleg felismerte, az írjon. :D [link] )


Utolsó: Tetszik a focis hasonlatod. :D Visca el Barca! ♥

2015. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:
Shake up the happiness,wake up the happiness,it's Christmas time...:)
2015. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:DD Nem éppen abból a számból, de stimm. :)

"Help me, help me, I'm no good at goodbyes, ways to ay you died" - 50 ways to say goddbye by the best band in the world. :D ♥

2015. júl. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!