Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az az angol kifinomult...

Mi az az angol kifinomult stílus? Linkelnétek is légyszi!

Figyelt kérdés
Azok a hozzászólók írták akik turkálóból vásárolnak.
2010. márc. 4. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Hààt.... a kifinomult angol stilus nem a turkàlokra jellemzo ( ezzel nem azt akarom irni, higy a turi rossz, nem rossz, én is sokszor megfordulok ott) , az én olvasatomban a kifinomult angol stilus ez pl:


[link]


[link]


A Burberry sztem valoban iskolapéldàja az eleganciànak, imàdom , csak Burberry parfumjeim vannak, sot, a pàrom karàcsonyra egy ehhez a divathàzhoz tartozo darabbal lepett meg, legyen mindegy mi volt az :)

2010. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából azért tettem fel a kérdést mert ha bemegyek egy turkálóba, akkor a kilósnál öregasszonyokat és tiniket látok nyakig benne a rongyokban és az áruk nagy része ócska kinyúlt felső (ritkán akad egy-egy normális is), és hát még nem találtam semmit magamra és színek nem voltak se kisebb méretek. A válfásban meg különféle 90es évekbeli angol márkás lyukas, koszos felsők vannak, amiket több ezer forintért árulnak.

Megnéztem a Burrbery honlapját, de nekem az túl snassz, színtelen és túl egyszerű, de azért köszi hogy írtál.

Összefoglalva, nem tetszik az angol kifinomult stílus.

2010. márc. 4. 20:16
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi, Burberry
2010. márc. 4. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Jó turiba kell menni, az a titka a dolognak. Német, angol és holland turik FTW.

Meg tudni kell összerakni. Posztók, vászon, letisztultság. Szürkék, fekete, fehér, mélypiros, okker, tengerészkék, halványrózsaszín... Az anyagok minőségén és a gondos szabászaton van a hangsúly, ez adja az eleganciát. Ne legyen kopott. Csak bőrcipővel, ami nincs széttaposva.


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek tényleg nagyon jók, csak hát így még senkit sem láttam felöltözni, és kalapokat se lehet nálunk nagyon kapni(sajnos)
2010. márc. 10. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
én tegnap vettem kalapot a stradivariusba :D mindenki figyel az utcán ..de hát ilyenek a magyarok.Mindenkit megbámulnak akik egy kicsitis máshogy néznek ki...
2010. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha olyan férfias típusút vettél, akkor már olyan van, most cloché fazonút keresek

[link] ilyesmim már van.

Most egy ilyet szeretnék!

[link]

2010. márc. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!