Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem találom a stílusomat. Ti...

Nem találom a stílusomat. Ti mit gondoltok? F

Figyelt kérdés

19 vagyok, 188 cm. Kilót nem írok, ugyanis folyamatosan változik, mióta komolyabban is foglalkozom a sporttal (nem vagyok kövér/túlsúlyos).


Eddig, mióta megengedhetem magamnak hogy saját stílusom legyen ( = nem a szüleim veszik a ruháimat), mindig is elegánsan öltöztem. Ez egyáltalán nem egyenlő a "drágával", voltak ruháim turkálóból is. Soha nem viseltem pólót, pulóvert, farmert... Valahogy úgy öltöztem, mint a 30-as 40-es években a férfiak.


Mivel elkezdtem edzeni, így a testem folyamatosan változik, így nem igazán szeretnék drága ruhákba befektetni, illetve úgy érzem ez a teljesen elegáns, régies stílus sem megfelelő már. Tetszik, de egyáltalán nem praktikus az edzések miatt. Ugyanakkor ez az "izomtrikó-póló-farmer-rövidnadrág" stílus sem igazán jön be...


Ilyenkor mit lehet tenni? Nem igazán tudom elképzelni magam, pedig általában nem vagyok híján az ötleteknek.



2015. júl. 14. 20:45
 1/4 anonim válasza:
Szia, az egyik ismerösom stilusa az átlagos és az izomtriko féle (ruházat) közöt van, de 1 zakot is felvesz hozá, és szerintem jól néz ki vele... Remélem tudtam segiteni :)
2015. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán...
2015. júl. 14. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj egy kepet hogy alnak az elegáns dolgok. En biztos tudnék segíteni...magam is elegánsan öltözködom. (Sportosan elegánsan) 17/f
2015. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is ilyen volt régen,csak én lány vagyok:)

Azt csináltam,hogy elmentem egy nagyobb plázába és bementem nagyjából minden női boltba. Nem vásároltam semmit sem,csak nézelődtem. Így láttam többféle stílust is és könnyen ki tudtam választani a hozzám megfelelőt. Viszont ha nincs türelmed az ilyenhez,akkor interneten is ha rászánsz 1-2 órát,körülnézel,hogy milyen stílusok vannak és neked melyek jönnek be,akkor utána már nincs más dolgod csak venned néhány olyan ruhát ami tetszik és szívesen hordod.:)

2015. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!