Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mit gondol a Colorblock...

Ki mit gondol a Colorblock bikinikről?

Figyelt kérdés
Ki vette meg már az eredetit? (25.000 Ft) Szerintem nem érdemes, én csak a másolatát venném meg. (Ami egyébként mennyi és hol tudnám megvenni/megrendelni?) Előre is köszi!

2015. júl. 15. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
En az egyszerubb darabok hive vagyok, nem igazan tetszenek az ilyen stilusu bikinik. Meg nem sok ertelmet latom, hogy egyesek egy csomo penzt kiadnak egy ilyen eredeti bikinire, es max 2 szezonig hasznaljak(a tobbsegrol beszelek), utana tonkremegy es a kovetkezo ugyanilyen draga divatcikket fogja megvenni. Mert ugye az eredeti csak a 'meno' es a masolat, ami sokkal jobban megeri, az 'gaz'.
2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos mostanság azért vesznek meg emberek valamit, mert az ,,menő"... Köszönöm, hogy leírtad a véleményedet! :)
2015. júl. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!