Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kérjem meg anyukámat,...

Hogyan kérjem meg anyukámat, hogy vegyünk melltartót/topot? A toppnak jobban örülnék.

Figyelt kérdés

Hatodik előtti nár végén elmentünk vásárolni és akkor vettünk 2 topot. Először csak azokhoz a ruhákhoz hordtam amik átlátszóak voltak. A suliban az öltözőben rosszul éreztem magam amikor nem volt rajtam. Úgy éreztem hogy kell így szintr minden nap felvettem de e miatt js rosszul éreztem magam, hog mindig ugyanazt a kettőt hordom. Az osztályból már mindenki hord és ez elég rossz. Nem akarok felvenni egy felsőt sem nélküle mert úgy érzem hogy csúcsosodik. És ez látszik is. Az unokatesóim azza szekálnak, hogy nincs mellem és ez elég rosszul esik. Oldalról nem annyira látszik de előröl igen.

Hogy hozzam fel neki a témát? A csajos nap nem jó mivel a drága hugicám miatt nem tudunk semmit úgy csinálni anyummal, hogy ő nincs ott. Segítsetek!



2015. júl. 17. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, regebben nyar elejen vettunk nekem nehany toppot es szeretnem ha jovoheten is eljonnel velem venni, szuksegem lenne par darabra"
2015. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
43%

Melltartot ne kezdj el koran hordani, mert nem lesz tartasa amellednek:) tenyleg, nem eri meg!!:)

Inkabb hordj sokaig toppot, nyilvan ne tul sokaig

Mond anyukadnak, hogy keves toppod van es szeretnel hordani minden nap

Meg fogja erteni, o is volt ennyi idos

Azert vannak a szuleid, hogy mindent megtudjatok beszelni:)

Sok sikert!

2015. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Ismerős a helyzet.


Ha nincs alkalom elmondani, akkor írj neki emailt vagy viberen, csak vigyázz, hogy csak ő lássa! ;)

Sok sokert! :)

2015. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerint ez hulyeseg, ne irj neki emailt!! Beszelj vele, vagy rakd a szennyeskosarba egyik nap az egyik topodat, masik nap a masikat, es (remelhetoleg nem mossa ki) menj hozza, hogy anya, nem vehetnel meg nekem olyan topot, most is koszos mind2, es nincs mit felvegyek. Szerintem nem kell feltetlenul te is ott legyel, nekem anyum vett mar topot ugy is, h en nem voltam ott.
2015. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy bármilyen más ruhadarabot kérsz. Anya, szeretnék új zoknit/nadrágot/pólót/toppot/stb, légyszi menjünk el vásárolni.
2015. júl. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek vele! :)
2015. júl. 18. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha elmész és veszel magadnak.
2015. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!