Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hónaljkutya, pasinak, kocsmába...

Hónaljkutya, pasinak, kocsmában a pultban, ujjatlan felsővel kombózva rendben van? Csak mert ha meg nincs, az szerintem meglehetősen. Finoman fogalmazva "Pride-os". És amúgy se tetszik ha nincs, mert sztem az nem férfias. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tekintettel arra, hogy veszett melegek vannak mostanában, elkezdenék ujjatlan felsőben járni melózni. Csak a problémám, hogy én egy pultban, kocsmában dolgozom, ami miatt nem tudom, hogy eme testszőrzet viselése látható módon esztétikus, higiénikus-e, vagy inkább menjek rövid ujjú felsőben?
2015. júl. 18. 15:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Főleg, hogy én se szedem le a hónaljkutyát, normális emberi feature, na meg minek irritáljam ismeretlenek kedvéért a bőröm. Szóval a hőségre való tekintettel ugyanúgy kérnék tőled sört.
2015. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
vágd rövidre
2015. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Élelmiszerrel dolgozol..... Akkor tegyél a hónaljadra szakállvédőt!
2015. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

szerintem gusztustalan a hónaljszőr kortól és nemtől függetlenül

de ha ilyet látok semmit nem szólok, nem az én dolgom

párom jó 40-es, neki alapvető h nem szőrös

nem kötelező, csak igényes ha nincs

2015. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%
Ne már,hogy igénytelenség legyen az Isten adta szőrzet egy férfin. Higiénia, persze.. Rendesen tisztálkodó, igényes ember nem büdös szőrzettel vagy anélkül sem. Komolyan mondom manapság már a természetes szemöldökszőrzet is igénytelenségnek számít. Most gondoljátok ok nélkül nőtt az emberre szőr? Hiszen védelmi funkciója van. Ennyi.
2015. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hónaljnál mi ellen véd?
2015. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hogy ne közvetlen a bőrödön tenyésszen a baci.
2015. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy volt ennek higiéniai funkciója, de mivel nem egy utolsó afrikai diktatúrában vagyunk, ahol nincs folyó víz se, szerintem ezen már kár rágódni.
2015. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd le, vagy vágd rövidre.
2015. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15-nek igaza van. Tehát: rövid-ujjú -

annyival azért nem melegebb, és SOKKAL jobban néz ki.

2015. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!