Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most megyek kilencedikbe,...

Most megyek kilencedikbe, egész eddig úgy öltözködtem ahogy akartam, most miért nem akarja engedni anyám? Azt akarja, hogy ne ítéljenek el a tanárok a szélsőjobbos öltözködés miatt?

Figyelt kérdés

Eddig bakancsban jártam, terepszínű nadrágban, és valamiféle pólóban vagy, katonai ingben/zubbonyban.

Felajánlottam neki, hogy hordok fekete nadrágot, katonai inggel.

De, ő azt akarja, hogy katonai ruhát ne hordjak fél évig, utána nem érdekli.


Mi értelme ennek a fél éves dolognak?

Tudom, hogy a bemutatkozás a lényeg, de ha van egy zsidó tanár, és elkezdek megint úgy öltözködni, biztos pikkelni fog rám...

Neki az a jó, ha farmert hordok, Magyarországos övcsattal, bakanccsal, és sima fekete pólóval...De, én ezt a farmert nagyon nem szeretem.


Nem érdekel annyira az öltözködés, de ki akarok tűnni a modern buzeráns tömegből, nem akarok beolvadni.



2015. júl. 22. 16:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Fél évig még egy galléros pólót sem enged, amin címer van...


Azt akarja, hogy szokjak le erről az öltözködésről.

Nem érti meg, hogy attól ugyanezt a nézetet fogom vallani.

2015. júl. 22. 16:10
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha azt akarod kockáztatni, hogy a külsőd-öltözködésed miatt rosszabb jegyeket kapj a jövőben,mint amit egyébként megérdemelnél,akkor tényleg öltözködj úgy,ahogy akarsz.
2015. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
Én a kérdezővel értek egyet, miért ne vállalhatná fel önmagát? Mindenkinek meg van a véleménye ez pedig egy iskola, ha a tanár ez miatt rosszabb jegyet ad azt lehet panaszolni és talán még a tanár jár rosszul... de ha tanul akkor nem teheti meg hogy egy ötös feleletre 2-est ad mondjuk...
2015. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát igen, anyám szerint mindenképpen én járok rosszul.
2015. júl. 22. 16:42
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A diákot a tanár nem korlátozhatja vallási vagy bármilyen meggyőződésében. Elvileg ettől nem adhatna rossz jegyet. De attól még csinálják. Az én sulimban is volt anno hasonló gyerek. Egyáltalán nem bántak vele máshogy a tanárok, csak néhány témában töri órán nem szólhatott, hiába jelentkezett. :) Szerintem olcsón megúszta. Mondjuk nem volt annyira vérmes sem.

Anyud csak nem akarja hogy emiatt legyenek rossz jegyeid.

2015. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

Oké. Én is most megyek kilencedikbe. Amikor elolvastam a kérdésedet halványlila gőzöm nem volt mi az a szélsőjobb.

Most utána olvastam. Így már be ugrott pár dolog. Például egy VILÁGHÁBORÚ!!!!!!! 14 (max. 15) éves vagy. Szerintem nyiss meg egy Wikipédiát. De ha nincs kedved akkor tudod mit? Bemásolom!

"A modern értelemben vett szélsőjobboldal kialakulása (az emberek rasszonkénti csoportosítása és ezek egyedi „felcímkézése”) a 19. század utolsó harmadára esett Magyarországon, de az uralkodó (konzervatív) politikai osztály programjába csak 1919 után épült be (lásd: numerus clausus). A Horthy-korszak alatt először Gömbös Gyula miniszterelnök politikájában jelent meg a modern értelemben vett szélsőjobboldali gondolkodás (lásd: Fajvédő Párt), majd halála után kisebb pártok és csoportok, például a Nyilaskeresztes Párt vitte tovább az ideológiát."

Ha jól értelmezem ezt a szöveget (és nagy valószínűséggel igen) akkor itt rasszizmusról beszélünk. Szerintem. Én nem tudom honnan szedted, hogy ez jó dolog. De nagyon gyorsan felejtsd el! Nincs olyan dolog a világon ami miatt egy vadidegen embert utálnod kéne!

Ha ki akarsz tűnni a tömegből akkor könyörgöm bármivel csak ne ezzel! Értem én hogy szereted Magyarországot, nincs ezzel semmi baj. Itt születtél. Én is. Mások is. De vagy nem tudod, hogy mit jelent amit képviselsz, vagy tudod és az a nagyobbik baj.

Én nem olyan környezetben nőttem fel ahol baja lett volna bárkinek is a zsidókkal, így nem tudom megérteni, hogy miért nem bírjátok/bírják őket, de legyen bármi az indok szerintem akkor is hülyeség és felesleges. Amúgy meg már több mint 5 milliót megöltek csupán 3 év alatt. Szerintem ez sem elhanyagolható tény...

5 MILLIÓT!!!! EMBEREKET!!!!

Fel tudod te ezt fogni?! Ááá...nem is mondok többet csak idegesítem itt magam, basszus...hogy ilyen emberek léteznek...

2015. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Most már beállhatsz a Mazsihiszbe, vagy gyarapíthatod az antifa ágyútöltelékeket.

Kicsit át van mosva az agyad, kedves utolsó.

5 milló????????????

Kezd ezzel a videóval:

https://www.youtube.com/watch?v=3dZ34oeZMGo


A wikipédia zsidók által szerkesztett maszlag.


Nekem ilyen hülyeségeket feleslegesen küldesz, sokkal részletesebben tudom a dolgokat.

2015. júl. 22. 17:02
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Tehát azt állítod hogy csak úgy hirtelenjébe eltűnik ennyi ember és kész pasz???

ÚRISTEEEN!!!

"Wikipédia a zsidók által szerkesztett maszlag"-->Nekem van átmosva az agyam?! Ez már egy kész összeesküvés elmélet!!!

Sokkal részletesebben tudod a dolgokat? Igen? Lehet! De csak egyetlen egy nézőpontból! Úgy könnyű igazat adni valakinek/valaminek, ha csak egy oldalról szemléled! Ez olyan mintha a hengert leraknád egy asztalra és úgy néznéd hogy téglalapnak tűnjön!

A holokauszt megtörtént, emberek haltak meg. Nem mondom hogy 5 millió, mert belekötnél, de azt NEM lehet tagadni, hogy az emberek meghaltak! Zsidó emberek haltak meg, mert az akkori társadalomnak nem tetszett, hogy jobban élnek!

De tudod mit? Mindegy az hogy zsidók voltak, vagy hogy tettek-e világ ellen valamit! És tudod miért teljesen elhanyagolható ez a tény? Mert ők is emberek! Ugyan úgy éltek, éreztek, voltak barátaik, családjuk és mindenük ami minden más nem zsidó embernek is volt! És most gondolj bele, hogy egy embert a környezetedből, akit szeretsz zsidónak titulálnak és ezért megölik!

Mert ez történt! Teljesen mindegy hány emberrel, de meghaltak! Ezt nem tudod felfogni és ezért állsz ki valami mellett amit, annyira ismersz, hogy valamiért mégsem tudsz róla semmit!

Nem hiszem, hogy nekem lenne átmosva az agyam azért, mert szerintem a gyilkolás egy undorító és beteg dolog!

2015. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A zsidóknak a munkaerejét használták fel.

Ennyi igaz.

Gázkamrákról nem tudok.


[link]

Ezek a valós adatok.

Elhullottak, munkában, tífusz járványban, párat fejbe vágtak, mert nem dolgoztak.


Érdekes, ha mondjuk tagadok egy másik történelmi tényt, pl: Nándorfehérvári csata, azért nem kapok semmit.

Pedig, ott elég sok értékes ember elhullott.


De, ha ebben a dologban nem hiszek, akkor 3 év börtön.


Amúgy, a kommunista gulágokban kb ugyanennyi zsidó elhullott. Csak, ott nem faji alapon rakták gulágba őket.

Az európai gyarmatosítok, 100 millió indiánt megöltek Amerikában. Ez elég nagy szám, de erről senki nem beszél.

Drezdai szőnyegbombázás során, több százezren hamuvá égtek.


EZEKNEK OLVASS UTÁNA KEDVES ELFOGULT VÁLASZOLÓ!


!!!!NEKEM A HOLOKAUSZTOM TRIANON, AMIRŐL EZERNYI BIZONYÍTÉK VAN!!!!


Ui:

Állj be valami liberális jogvédő szervezetbe.

2015. júl. 22. 19:25
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

"Gázkamrákról nem tudok. "

Nem is olvaslak tovább. Te annyira buta vagy, hogy az már fáj nekem.

2015. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!