Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így nyáron egy dumálós iszogat...

Így nyáron egy dumálós iszogatós estére egy vékonyabb csizmát fel merjek venni?

Figyelt kérdés
vagy nagyon meleg lenne még este is benne? a csizma fekete műbőr, vékony béléssel

2015. júl. 22. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Lerohadna benne a lábad.
2015. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igy van.Nyaron nem valo semmilyen csizma se,legyen vekony vagy barmilyen is....

Minap lattam ilyen csajt csak az vmi mas anyagu volt felhosszu szaral...na mondom ennek is lehet szaga.....

2015. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most is hosszú nadrágban járok, szóval annyira nem visel meg a meleg, ezt így is kibírom, de azért szerintem egy fekete műbőr csizma elég meleg lenne....Persze megpróbálhatod, ahogy érzed. Ha még van rá időd, akkor próbáld ki előtte, hogy mennyire vészes.
2015. júl. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Húzd fel próbaképpen egy rövid időre, ha ettől nem leszel rosszul viseld bátran.

De amúgy hogy jutott eszedbe? Még hajnalban is 25 fok van...vagy ennyire jól mutat a lábadon?

2015. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló, köszi a tippet felvettem itthon egy húsz percre, nem volt vészes és nem is lettem rosszul.

4-es neked majd írok és elmagyarázom honnan jött az ötlet.

2015. júl. 23. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek az ilyen csizmaszerető lányok és én is szeretek csizmát hordani /na nem nőit/, de mindezt csak télen, esetleg ősszel, ha esős-sáros idő van.


Most éppen minimum 35 fok van kint, ilyenkor nemhogy csizmát, de még a sportcipőt se veszek. Szerintem 100%, hogy belefüllednél, de ha mégse, akkor hordd nyugodtan.

2015. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se. Nem csak a meleg miatt, hanem azért se, mert így nyáron rohadt nevetséges lennél benne.


Én most csak és kizárólag saruban mászkálok mindenhova, neked is így kéne tenned. Saru, szandál, topánka. Csizmát semmi esetre se.

2015. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Műbőrt szeritnem semmikor se kéne felvenni, főleg nem nyáron.


Neked már úgy is mindegy kérdező, de amúgy a mi társaságunkban a pasik mindig röhögtek az ilyen csizmás lányokon, mikor épp arrébb mentek vagy ilyesmi, hogy mi büdös lehet a lábuk, meg milyen gázok..

2015. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nézd utolsó, a mi társaságunkban ismerik a "hülyeségeimet", az egyik ilyen a tavasztól őszig tartó, meg néha nyári csizmahordás is, kedvenc ruhadarabom ugyanis. Persze piszkálnak miatta, de soha nem röhögnének ki, legalábbis azok, akikkel jóban vagyok. Általában épp vadidegen csajok szoktak beszólogatni.
2015. szept. 8. 07:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is akkor röhögtek, mikor nem hallották.
2015. szept. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!