Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/hölgyek! Ezeket az...

Lányok/hölgyek! Ezeket az ingeket mennyire érdemes hordani?

Figyelt kérdés

1: [link]


2: [link]


3: [link]


Szerintetek ez a fajta stílus "megnyerő"? Ezek hétköznapi viselésre is illetve akár egy alkalmi viselésre is befoghatók?


(Van 1 db ingem összesen, és szeretnék most úgy beújítani.:D)

Válaszokat köszönöm! 20/F



2015. júl. 24. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik. De miért pont pöttyös? :/
2015. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nincs az a ferfias ero es sarm, ami kompenzalni tudna egy pottyos inget.

Ennel mar csak a hawaii-os palmafas ing a szornyubb.


Inkabb valassz kockasat. Az sokkal ferfiasabb.


[link]

2015. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom, nekem túl "snassz" a kockás ing.:D Alapból mindig is különc voltam. Jöhet még esetleg vélemény, vagy amit ti gondoltok jónak.
2015. júl. 24. 23:27
 4/12 anonim válasza:
100%

A kulonc attol kulonc, hogy kilog a tomegbol.

Ergo, a valaszadok zomenek nem fog tetszeni a valasztasod.


De ha valoban kulonc vagy, akkor miert is erdekel masok velemenye? Itt erzek egy kis ellentmondast.

2015. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem tetszenek , igazabol nekem mindig is azok az oltozkodesi stilusok tetszettek akik nem divat majmok szolval az oltozekukkel kifejezikes a szemelyiseguket :) Am meg szerintem ezek az ingek jok alkalmi es hetkoznapi viselesre is , es a legfontosabb az hogy viseld azt amiben jol erzed magad es ami neked tetszik , igy vagyunk szepek hogy nem vagyunk egyformak es nem is kell hogy azok legyunk oltozkodesben sem ;)
2015. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon tetszenek, de azért olyan nagy baj sincs velük, szóval hordd nyugodtan, ha neked tetszik.
2015. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4: Csak úgy, miért ne. Őszintén megmondom, nem vagyok túl járatos az ingek világában, kíváncsi voltam egyszerűen, ennyi. De nem hiszem, hogy annyira befolyásolna, csak most ebben érdekel más véleménye is, ki tudja...Ennyire azért nem vagyok szűk látókörű/behatárolt. Majd alszok még erre az egészre.


#5: Köszönöm!:D

2015. júl. 25. 00:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6.
2015. júl. 25. 00:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Kell hozzájuk egy stílus, ha jól fel tudsz hozzá öltözködni, akkor semmi gond nincs vele.
2015. júl. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem imádni valók :) Én lány vagyok, rengetegszer hordok pöttyöset, oda-vissza vagyok érte. Ha ezt látnám egy pasin, elolvadnék, nálam nagy előnnyel indulna :))


22/L

2015. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!