Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki, ha egy...

Szerintetek ciki, ha egy felnőtt nő nem hord melltartót?

Figyelt kérdés
A melleim nem túl nagyok, nem lógnak. Többnyire csak olyan felső alá nem veszek, amivel nem feltűnő, pl. mellrészen alábélelt, megkötős, gumis. Vagy, ha veszek is, akkor ilyen kosár nélkülit szoktam, tehát, ha mondjuk fázom, az látszik. 27N
2015. júl. 31. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, régebben mondjuk gyakoribb volt, ha nem viseltek melltartót. Szerintem nem gáz, viszont ha mondjuk fázol, és kidudorodik, érdemes lenne valami vékony szivacsos melltartót beszerezni.
2015. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van, csak nem szeretem viselni. :/ Én is azért kérdezem, hogy ciki-e, mert nem nagyon szoktak így mászkálni a nők.
2015. júl. 31. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát...nem tudom...Szerintem azért annyira nem előnyös melltartó nélkül mászkálni. Mondjuk nekem B-s mellem van, ami ugyan nem olyan nagy, de nem szép feszes és formás szóval nekem eszembe nem jutna melltartó nélkül kimenni az utcára. Lehet, hogy ha kisebb meg szebb lenne, akkor nem zavarna, de így nem annyira tudom elképzelni. Szerintem ha csak leugrasz a boltba vagy elmész sétálni az végül is nem olyan vészes vagy egyébként ha olyan felsőt húzol amiben nem látszik. Én mondjuk kellemetlenül érezném magam így. Én nem tudom, sok lánytól, nőtől hallottam már, hogy milyen kényelmetlen melltartót hordani, de nekem ezzel sosem volt problémám. Ne értsd félre, nem beszólni akarok vagy ilyesmi mert biztosan mindenkinek más csak nekem ez így olyan furcsa.
2015. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az enyém is B-s. Ha veszek fel, akkor ilyen jellegűt szoktam: [link] Sokkal kényelmesebb, mint a szivacsos, merevítős. Tiniként is ilyen melltartókat hordtam, aztán egy darabig push-up-ot, de egy idő után visszaszoktam ezekre. Néha megkérdezik, hogy van-e rajtam melltartó. Persze nem ismeretlenek, hanem a barátnőim. Mert ugye egy ilyen melltartóban eléggé látszik a természetes forma, meg ha úgy alakul, akkor a mellbimbók is egy kicsit.
2015. júl. 31. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!