Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen/mennyi ruhát vigyek...

Milyen/mennyi ruhát vigyek cserkésztáborba?

Figyelt kérdés

10 napos cserésztáborba megyek augusztusban. Lenne pár kérdésem.

Mennyi fölsőt/pulcsit/nadrágot vigyek?

Szoknyát vihetek, vagy hülyeség?

Túrabakancson kívül még milyen cipőt vigyek, vigyek egyáltalán más cipőt? Pl. tornacsuka, sportos szandál

Hideg, tábortüzes estékre vigyek sapkát, sálat, esetleg kesztyűt?


Na, kábé ezek lennének a kérdéseim, de szivesen hallgatok meg még tanácsokat! :)



2015. aug. 1. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél minden napra nadrágot/vegyesen:rövid,térdig érő,hosszú;időjáráselőrejelzest nézd meg :)/ Felső/pulcsi ugyanígy.Szerintem vigyél 2 szoknyát,nem sok helyet foglal.Szerintem vigyél olyan cipőt,amit nem sajnálsz.Tábortűznél nincs olyan hideg,de azért pulcsi,hosszúnadrág ajánlott.Kerdezd rá a barátaidnál,hogy ők mit visznek és úgy talán könnyebb lesz dönteni 
2015. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért nem túlzás ez a mindennapra külön egy nadrág, egy fölső? reggel használok dezodort :D
2015. aug. 1. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szoknyát ne vigyél, mert cserkésztáborba abszolút hülyeség. Erdőbe lesztek, nem hiszem, hogy nagyon lehetőséged lenne viselni.
2015. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Azt vidd, amit a vezetőd mondott. Ezért a vezetőd :)


Balu (205.)

2015. aug. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4. válaszoló a vezető nem monya meg miből menyit vigyél csak az hogy mit hoz mindenképp (pl.: azt mondja hoz pulóvert az te döntöd el menyit viszel)
2016. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!