Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik legyen? Nike air force...

Melyik legyen? Nike air force 1 (rövidszárú) vagy Nike roshe run fekete fehér vagy Converse rövidszárú fekete tornacipő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Nem tudok dönteni mindegyik nagyon tetszik.Ezért szeretném a segítségeteket kérni hogy melyik a jobb/hasznosabb stb.


Normális válaszokat szeretnék nem pedig olyanokat hogy "apuci fizeti?" (nem nem ő), "elkényeztetett kis majom" (egyáltalán nem vagyok elkényeztetett ez lenne az első márkás cipőm), "csak menő akarsz lenni" (nem nem szeretnék menő lenni csak az van hogy nekem ezek a cipők tetszenek), "persze most kell feltenned ezt a kérdést amikor divatosak" (nem igazán érdekel hogy mikor divatos vagy mikor nem akkor hordom amikor szeretném)


A normális válaszokat nagyon szépen köszönöm :)

14L


2015. aug. 3. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a roshe runt választanám, csak más színben, mert így nekem annyira nem tetszik. Ha nem lenne más szín, akkor converse (az az "örök klasszikus") 18L
2015. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
converse szexi lányon, felizgulnák.
2015. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Air Force rövid szárúban iszonyú ronda.


Roshe Run jó, de csajokok nekem annyira nem tetszik, szóval a converse-t mondanám.

2015. aug. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
conversere szavazok :D imádom a tornacipőt és szerintem ezek közül az néz ki a legjobban. Na meg majdnem mindenhez megy :D egyet értés első válaszolóval "örök klasszikus"
2015. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ☺
2015. aug. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!