Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mit vennétek fel...

Lányok! Ti mit vennétek fel egy esti bulira? (fesztivál keretein belül)

Figyelt kérdés

Ez lesz az első fesztiválom, és nem tudom mit vegyek fel.

Az esti/éjszakai bulikban fogunk részt venni.


2015. aug. 6. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

rövidgatya (semmiképp se szoknyát, ha rendesen akarsz bulizni), ha hűvösebb lesz, max. alá egy naylonharisnyát, de ennél melegebbet ne nagyon...

tornacipő (ez a legpraktikusabb, mivel utána be tudod dobni a mosógépbe, valamennyire TUTI koszos lesz)

crop top (vagy sima felső, ízlésednek megfelelően :), de szerintem feksztiválra a crop top a legjobb :D)

pár ékszer (nem a legértékesebbek)- vehetsz valami fejdíszt is, ezek most elég népszerűek a fesztiválokon, múltkor rajtam is egy virágkoszorú volt :D

pici táska, amit a válladra tudsz akasztani, és elfér benne min. a telefonod, pénz, egy-két smink vagy egyéb létszükségletű dolgok (de ne legyen túl nagy, mert csak zavarni fog). Jól jársz, ha viszel egy pici tubus kézfertőtlenítőt szappan helyett.


Remélem, segítettem, ha még mindig tanácstalan vagy, írj! :D

2015. aug. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!