Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Többnapos fesztiválra milyen...

Többnapos fesztiválra milyen cipőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam többnaposon, viszont rengetegszer sátraztam már, de nem tudom eldönteni, hogy inkább strapabíróbb túracipőt/túraszandált vigyek, vagy jó a tornacipő és papucs kombó is? Érdemes civilizáltabb darabokat berakni? nem akarom magam se csövesnek, se cicababának érezni.

2015. júl. 7. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Zárt cipő mindenképp, ha nem akarsz retkes lábbal szaladgálni folyton. Szerintem egy tornacipő erre bőven elég, a túracipő már sok lenne. :D
2015. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha koncertre mész akkor nem árt a bakancs.
2015. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a bakancs lenne a legjobb választás, egy szövetcipőben azért tud fájni ha összetaposnak..de még a tornacipő is elmegy, csak szandált ne, ha kedves a lábujjad.
2015. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Platformos tűsarkút ajánlok-)
2015. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tűsarkút viszek mindenképpen!

De bakancs alatt mégis mi értetek? Martens félét?

Az oké, hogy összetaposnak, de napközben is kell lenni valamiben, amikor nem koncerten vagy, nem? Arra gondoltam hogy viszek egy túraszandált meg egy tornacipőt meg egy régi tiszámat.

2015. júl. 7. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:

3mas vagyok


Bakancs alatt, bakancsot értettem. :D


[link]


(csak Te ne tekerd így körbe a cipőfűzőt a cipőn..)


Én napközben is elszoktam lenni az ilyenekben, de ha Te úgy érzed hogy ez neked meleg, vagy nem szereted, akkor igen, egy szandál jó megoldás lehet..csak koncertre tényleg fel ne vedd :D

Én is gondoltam rá, de ha ott vagyok sosincs kedvem cipőt váltogatni, meg nem is kifejezetten érdekel.. Egyébiránt a 160 centimmel engem nappal is összetaposnak, a márrészeg/mégrészeg egyedek.. :D Nem tudom te hogy vagy ezzel.

Amúgy ha van még valami kérdésed, írhatsz privátot nyugodtan, ha gondolod.:)

2015. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, bármilyen bakancs jó pl Martens, Shellys, Undercover, Gladiator, Invader, Red Roster, Bundeswehr, túrabakancs.
2015. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek... csak kíváncsi voltam a véleményekre mert csak fiú barátokkal megyek, ők meg nyilván nem ugyanazt vinnék, és érdekelt, hogy más mit tanácsol...
2015. júl. 7. 17:51
 9/9 anonim válasza:
Én legutóbb vittem egy pocket balerinát is, kis helyet foglal, és meglepően strapabíró. A schollnak vannak ilyenei.
2018. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!