Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Taszító az, hogy sötét/fekete...

Taszító az, hogy sötét/fekete ruhákat hordok? 16/L

Figyelt kérdés

Ilyenek:

[link]

(csak farmer anyaga van a nadrágnak)

[link]

[link]

Ti mit gondolnátok, ha meglátnátok valakit ilyen szerelésben?


2015. aug. 7. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem tetszik, de néha azért próbálj ki más színt is, hogy ne váljon olyan egyhangúvá.
2015. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem taszító, csak unalmas nagyon. De erre majd rájössz te is, színekkel kombinálva sokkal jobb lenne bármelyik szerelés.
2015. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És hogyan dobhatnám fel?
2015. aug. 7. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Az utolsó szerintem elég igénytelennek néz ki.

Amúgy én is feketében járok, úgy a legegyszerűbb feldobni ha választasz egy színt és belecsempészed (pólóminta, öv, cipő, körömlakk) én pl ezüst láncokat szoktam az övemre akasztani meg egy rakás ékszert hordok :D

2015. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Én is leggyakrabban feketét hűzok magamra, mert az illik a legjobban a zenei stílusomhoz (meg az is tetszik), de azért szoktam más színekbe is öltözni, főleg nyáron, mikor elviselhetetlenül meleg van.


Szerintem nem taszító, de azért néha kipróbálhatnál más színeket is, mondjuk egy másszínű kiegészítő is fel tudja dobni a sötét kombinációt.

Engem különben egyáltalán nem izgat, hogy ki mibe van, nem is szoktam senkit sem megbámulni, úgyhogy én nem szólnék semmit sem, ha meglátnák egy ilyen öltözködésű lányt.

Még az sem keltené fel a figyelmemet, ha valaki meztelen sétálna el mellettem. Az ő dolga. :)

2015. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én is a fekete és sötét színek kedvelője vagyok.


Többnyire fekete ruhákat piros ékszerekkel szoktam hordani. A hajam szintén fekete. Szeretem, mert kiemeli az arcomat.


Szeretem még a sötét lilát és a bordót.


De néha azért van úgy, hogy felveszek egy rózsaszín szoknyát, de a top az már fekete hozzá.

2015. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Jó meleged lehet nyáron
2015. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Maguk a ruhák nem tetszenek, de ha csak a szín miatt kérdezted, akkor semmi gond nincs vele.

Én is sötét ruhákat hordok, mert ez tetszik. És nem, nem fogok "magamtól rájönni", hogy a színek mennyivel jobban, mert nem szeretek színes lenni.

2015. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, ha feketében jársz, és ha egy kicsit fel akarod dobni a szerelésedet, de nem szereted az élénk színeket, akkor a fekete mellé vehetsz sötét bordót, sötét kéket/lilát, barnát. az ékszer is sokat tud segíteni. én amikor full feketét veszek fel, akkor mindenképp teszek fel valami kiegészítőt, mondjuk nagy, zöld fülbevalót, színes sálat, karkötőt, színes övet. :)
2015. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2015. aug. 10. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!