Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Allasinterjura 40 fokban mit...

Allasinterjura 40 fokban mit tanacsos felvenni?

Figyelt kérdés
Call center munkakorre jelentkeztem egy kis ceghez, 20 eves vagyok. Elvileg nem kell annyira kioltozni oda. Otleteket varok, mert elkepzelesem sincs.
2015. aug. 10. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kell annyira kiöltözni azt jelenti hogy minimális ruházat legyen rajtad ha jó csaj vagy.
2015. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ronda vagyok, akkor garboban menjek meg szovetnadragban?:/ Remelem nem a kinezetem alapjan dontik el, hogy felvesznek-e:D Vegul is telefonos munka, nem latnak az ugyfelek.
2015. aug. 10. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én anno szintén 40 fokban mentem ilyen interjúra. Szerintem a minimális tiszteletet meg kell azért adni, egy rövid ujjú blúz + szoknya + nejlonharisnya / vékonyabb szövetnadrág megfelel. Cipő valami visszafogottabb magassarkú, telitalpú vagy balerina.

Én egyébként gyakran viszek magammal "normális" ruhát, amibe az interjú/vizsga stb. után átöltözhetek, főleg nyáron, mivel nincs kedvem blúzban meg harisnyában megsülni hazafelé menet.


25/L

2015. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!