Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordulhat, hogy ha rendelte...

Előfordulhat, hogy ha rendeltem valamit a H&M oldaláról, nem jön meg?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem egy cipőt, a leárazottak közül, kaptam is visszaigazoló e-mailt. Viszont ma egész nap karbantartás volt, és úgy tűnt hogy mostanra jó minden (kaptam is az alkalmon), de mikor később megnéztem hogy mik vannak még, méretek stb, akkor már egyáltalán nem volt elérhető, meg tudtam nyitni, csak nem volt belőle semmilyen méret (amikor rendeltem, kettő is volt). Időközben elkapkodhatták, rossz a rendszer megint, vagy véletlen "át lettem verve"?:D

2015. aug. 14. 18:07
 1/8 A kérdező kommentje:
megint mutatja a méreteket, akkor csak a rendszer hibázik még, kérdés megválaszolva :) :D
2015. aug. 14. 18:11
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Jó, hogy nem azt várod baz.meg, hogy még abban a percben kivigyék azt a szaros gumicsizmát amit rendeltél.
2015. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
te normális vagy amúg? Ezt most komolyan kérdezem.
2015. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Két hete én is rendeltem a H&M-től, és azóta sem jött meg. Mondjuk igaz, hogy elég rendszertelen a ciklusom, de elkezdtem aggódni, remélem, nem estem teherbe.
2015. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megijedtem, hogy valamit elrontottam, nem fog megjönni az áru. de köszönöm a lenéző válaszokat :)
2015. aug. 14. 20:25
 6/8 A kérdező kommentje:
a kérdés pedig nem arra irányult, hogy mikor jön már meg.. nyilván nem fél órán belü, tájékoztattak arról hogy mikorra lehet várni (és ép ésszel is gondolja az ember hogy napkoba telik).. hanem hogy másnak is csinált-e ilyet, vagy csak nekem most
2015. aug. 14. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
nyugi meg fog jönni,kb. 3 nap.nekem mindig ennyi :)
2015. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :))
2015. aug. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!