Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz hogy ha egy...

Barnakun kérdése:

Szerintetek gáz hogy ha egy fiú feszülős gatyát hord és izmos a vádlija (40cm)?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen a vádli, ha testhezálló, feszülős. :D És igen, ezek a hableány farmerok gázak. :D
2015. aug. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40 cm teljesen ideális... Feszülős ruhában is... Ha erősebb a vádlid az hosszabb szakaszon inkább olyan hatást kelt, mintha egyenesebb szárú nadrágban lennél. Sokkal inkább az feltűnőbb és gázabb, amikor valaki a nagyobbacska teste mellett a satnya pipaszár labaira erősít rá a skinny fazonnal...
2015. aug. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire feszülős. Én is szűkebb fazonú gatyákat szeretem, de ha végig rám tapad mint egy cicanadrág, azt már nem.
2015. aug. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a testalkatod. :) Ha arányos vagy, tehát a lábad hossza és vastagsága arányos a tested többi részével is, akkor nagyon jól állhat a teljesen feszülős skinny fazon is, ami akár még bokánál is feszül. :) Persze csak akkor, ha a seggeden is feszül. Mert ha ott lóg az gáz, olyan mintha betojtál volna. Sajnos elég sok fiú nem nézi meg magát hátul a tükörben, és trottyos gatyában járnak. A trottyos segg meg főleg gáz egy skinny gatyánál ami egyébként szépen feszül a testén. :)
2015. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember szerint homis, de lehet akin jól is állhat, ha olyan a lába, teste. Nekem jók a lábaim teljesen feszülős nacikhoz, és az alkatom is olyan, hogy hordhatok akár latex leggingset is, de kevés pasin állnak jól ezek, én láttam már erős alkatú pasin és ducibb alkatún is farmer skinny nacit, nem állt nekik rosszul.
2015. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, te fiúként hordod a latex leggingset? Ha igen, küldhetnél egy-két egész alakos fotót akár arc nélkül is. Kíváncsi vagyok hogy áll neked, mivel nem nagyon láttam még latex leggingses pasit. Előre is köszi. :)
2015. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már alapból a feszülős férfinadrágokkal nem tudok kibékülni. Egy izmos vádlival sosincs baj, de ezektől a cuppanós nadrágoktól rosszul vagyok.
2015. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os, nem hiszem, hogy nem láttál még, amikor volt a meggings divat, sok ilyen pasis képet lehetett látni, keresőbe beírod.
2015. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A vékony ropikra jo az a feszülòs de az enyémre nem mert nekem testesebb izmosabb combom van. A felsőtestem se vékony de nem annyi xsupaizom meg kispocakkal alacsony is vagyok rám nem jo egy feszúlős se.
2015. aug. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!