Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom eldönteni, milyen...

Nem tudom eldönteni, milyen színek állnak jól nekem!?

Figyelt kérdés
Azt se tudom, melyik évszaktípusba tartozom, valahogy kettőnek a keveréke vagyok. Fehér bőröm van, néhol sárgás, viszont sok helyen látszanak az ereim, amik meg kékek, így nem tudom, hogy ez most hideg, vagy meleg hatású-e? Sötétbarna hajam és barna szemem van, és világosbarna szeplőim. Na most hideg vagy meleg színeim vannak? És milyen színű ruhákat kéne hordanom? Valahogy nem stimmel az egész, ha egyszer barna a hajam és a szemem, nem kéne sötétebb bőrömnek lennie? Ha meg világos a bőröm és szeplős vagyok, miért nincs kék/zöld szemem? Gondoltam már rá, hogy átfestetem a hajam, de a barna szemeimhez semmilyen színt nem tudok elképzelni. az úgy furán néz ki, ha a hajam világosabb, mint a szemem, nem? :-// Mit tanácsoltok?

2015. aug. 17. 23:16
 1/1 Kh kh válasza:

Szerintem teljesen normális vagy, nem tudom mit aggódsz. :D

Esetleg képet mutatsz? Árnyalat érdekelne, úgy könnyebb lenne behatárolni.

Első olvasásra szerintem ősz típus lehetsz, átmenet a nyár, és tél között, sok meleg tónussal, ugyanakkor ideillik a fehér/vékony bőr.

Mellesleg szerintem nagyon szép a barna szem/haj és fehér bőr kombó. Nekem szőkésbarna hajam volt (befestettem feketére), sápatag bőrszínnel, sosem mondták, hogy csúnya lenne.

2015. aug. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!