Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen buták az emberek?...

Miért ilyen buták az emberek? Nem értik meg, hogy nem nekik akarok bemutatni. Tankcsapda, Baj Van póló.

Figyelt kérdés

Nah, van egy Tankcsapda Baj Van pólóm, aminek a logója ugye egy középső kinyújtott újj, és ritkán már kötöttek belém, hogy kis taknyos mit mutogat. Nah, ezzel kapcsolatban 3 dolgot akarok mondani.

1. Azért hordom azt a pólót, mert a kedvenc zenekaromnak az egyik kedvenc albuma..

2. Jól néz ki szerintem.

3. A mai világgal szerintem nagy baj van, a régi 80-as évek jobban tetszik, és hát a pólóval utalok arra is.


Viszont megmondtam már 1-2 ismerősömnek, hogy nagyon sajnálni tudom azokat, akik magukra veszik. De ha úgy nézzük ezért is szar a világ, hogy az emberek mindenbe bele kötnek (jó, ez lehet régen is így volt)


Egyébként ettől még hordom, mert a kedvenc zenekarom, és senki nem szólhat bele, hogy mit hordok.


14 éves fiú vagyok, full átlagos. Nem vallom magamat bazi nagy rockernek meg semminek.



#baj #póló #Tankcsapda #tankcsapda baj van
2015. aug. 18. 23:11
1 2
 1/13 anonim válasza:

Tökéletesen egyetértek veled!

Én is 14 éves fiú vagyok, és én is hordok mindent ami az egyik kedvenc bandámra a Guns N' Roses-al kapcsolatos.:)

Az olyanok menjenek a tuc-tuc zenét hallgatni....Szánalmas ami "néha" már folyik...Le nézik a Rockereket és elhordják mindennek...-,-" But Just Rock <3!

2015. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A rockerek is ugyan azt csinálják
2015. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Na én arra kíváncsi lennék..
2015. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De kár, hogy én senkit nem hordok le. A legtöbb haverom ez a bershkás, pull n bearos.öltözködésű gyerek. Még is haverjaim, nem ezt nézem.
2015. aug. 18. 23:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Amúgy olyan felsőben járni,amin bemutató jel van,elég nagy parasztság szerintem

Hát még ha iskolában vennéd fel

így senki sem fog tisztelni

2015. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy album borítója.
2015. aug. 18. 23:39
 7/13 A kérdező kommentje:
Jah,és felé van írva h tankcsapda. Tehát lehet látni, hogy egy album borítója
2015. aug. 18. 23:40
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy elárulom neked

4 típus van

Páva

Rocker

Átlagos

Elegáns

Én magamat az elegáns csoportba sorolom,mivel úgy öltözködöm és viselkedem

Ha úgy vesszük mindegyik utálja a másikat

Az emberek irigyek stb

Lenézik a másikat mert nem olyan mint ő

Mindegyik ágban vannak jó emberek és úgy mond parasztok,akik lenézik a másikat.Ennyi

2015. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Először is ha már zene és Tcs akkor a legjobb az 1992-es Legjobb méreg c. studió album. Másodszor pedig mit érdekel ki mit gondol vagy mond? Neked tetszik te igy gondolod (majd elmúlik azt hozzá teszem mert elfog..) akkor kit érdekel más? "Ne azt nézd mit mondaak hanem hogy ki mondja" . Minden kornak megvan a maga hátulütője nyugi a 80'-90' évek se kivétel ez alól..Ha akkor élsz lehet Backstreetboys-os polóba tolod susogós melegítő naciba ,akkor is belédkötnének igyan úgy.
2015. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébkénz nem nézek ki rockernek, de azt szeretem, ennyi.Ez az egyetlen olyan cuccom
2015. aug. 18. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!