Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Véletlenül a sniccerrel...

Véletlenül a sniccerrel belevágtam a kedvenc farmeromba a combjánál. Egy kb.4 cm vékony csík lett ott. Meg lehet még menteni valahogy?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Most trend a szaggatott. Hagyd így ha gondolod.


Én egyszer úgy jártam, hogy a combba beleszakítottam, mert kicsit szűk volt és rángattam magamra.

Egy kb. 4 cm hosszanti szakadás volt a farmeremen. Egy kb. ugyanolyan színű kék cérnával pelenkaöltéssel megvarrtam kézzel. Nem mondom, hogy nem látszott egyáltalán, de viselve nem volt feltűnő, és mégis csak egy vadi új 13ezres gatya volt.

Úgy hordtam hónapokig, nem zavart.

2010. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is varrd be és ha gondolod rávasalhatsz valami anyagot és akkor nem fog látszani a varrás. Varrónőnél tudsz venni olyan anygokat amiket rá tudsz vasalással simítani a gatyádra viszont 2 mosás után le is jön de újra fel lehet vasalni és nem is nagy munka:)
2010. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 11. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!