Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akit a többiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit a többiek leszbikusnak néznek, Ő tiltakozik, de ennek ellenére lehet, hogy az?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit a suliban sokan leszbinek hisznek, mert nagyon fiús. A viselkedése, a kinézete, a nézése, minden fiús. Azt mondja, nem az, de a lányokat is folyton bámulja olyan furán. Szép, meg minden, csak tényleg eléggé "gyanús". Na mindegy, igazából véleményekre lennék kíváncsi, hogy így is lehet-e az vagy sem, mert a barátnőmnek tetszik és el van keseredve, hogy a csaj nem az, holott mindenki azt hiszi róla. Nem pletyka, akárki ránéz, a viselkedéséből elég feltűnő. Szerintetek? Csak értelmes válaszokat kérek.
2010. márc. 24. 17:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem csak szimplán fiúsabb, hanem tényleg totál úgy néz ki, mint egy srác (járás, haj, kinézet, nézés, gesztusok, beszéd).
2010. márc. 24. 17:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Kinezetre fius? Szerintem annak nincs nagyon koze hozza...
2010. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem csak kinézetre, jaj már. Feltettem egy normális kérdést, ne forgassátok ki a szavaimat.
2010. márc. 24. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Lenni lehet...

Viszont a legtöbb homoszexuálist nem néznéd annak... szal lehet, hogy nem az...

2010. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát jó.
2010. márc. 24. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet,én is ismerek ilyen lányt.
2010. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Nezes, gesztusok, beszed. Viselkedes, kinezet, stb... nem attol lesz valaki leszbikus... ismerek en is ilyen csajt, hetero. Van meleg srac ismerosom, rovid haju es teljesen heterokent viselkedik...
2010. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És az lehet, hogy azért tagadja, mert nem akarja, hogy kiközösítsék, de mégis az?
2010. márc. 24. 17:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is, de kajak nem esett le sokáig, hogy leszboszi...
2010. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó, az nem tudom, hogy jön ide, hogy a meleg srácnak rövid a haja és heteroként viselkedik. Nekem is van leszbikus ismerősöm, akin ugyan nem"látszik", de a gesztusaiból, nézéséből leszűrhető. Már akkor gyanús volt, mikor még nem tudtam ezt. Eddig akikre ráéreztem, többnyire igazam volt, ennek a lánynak meg teljesen olyan a viselkedése. Lányokra is úgy néz, mint mikor srác bámul meg egy lányt.
2010. márc. 24. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!