Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukák, mennyit költötök a...

Anyukák, mennyit költötök a saját ruháitokra? Márkás dolgokat vásároltok vagy kínai, turkáló? Ha márkás, melyiket részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
Ha érdekel ,leírom miért kérdem.
2015. aug. 25. 20:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Szinte semennyit. Ha tönkremegy valami, pótolni szoktam, de ennyi. Nincs nagy ruhatáram. Egy gurulós bőröndben elfér mindenem. Nem márkás, de nem is turis, a kettő között. H&M és társaiból öltözöm. Évente egy nadrág és/vagy cipő, ha szétment. Kb. ennyi. Telne sokszorosára is, csak számomra nem képvisel értéket a ruha. Máshol van a hangsúly az életemben. Ezek csak kellékek a mindennapokhoz.
2015. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
81%

Szintén semmit. Márkásat főleg nem. Általában Tescoban v. Auchanban veszek magamnak ruhát, de inkább Tescoban, jobb minőségűek. Turkálóban nem szoktam.

Ha valami elhasználódik, akkor lecserélem. Most ősszel és télen kell magamnak vegyek átmeneti és téli kabátot is, a régiek már több évesek elhasználódtak. De húzom a fogam.

2015. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
82%

Szezononként 40 e (egy két dolog amire szükség van) cipőre szintén ennyit. Egyébként, ha megtetszik valami általában megveszem, de csak, ha nagyon tetszik. Inkább a gyereknek veszek az nagyobb öröm. Régen halomra vásároltam gyönyörű ruhákat mindig igényes tartós darabokat, így alig van szükségem valamire. 2 éve vagyok itthon.

A ruháim: Magenta, Mango, M&P, Gas, Artz model, H&M. Fehérnemű: Triumph, Woman Secret, Skiny, Etham

Sport es itthoni dolgok Nike, Retro

Cipő: Echo,Bata, Geox, Tommy Hilfiger,S oliver

2015. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
91%

Nem márkás, néha turis.H&M, C&A stb ezekből is mindig betámadom az utolsó darabokat :) Szeretek turizni is nagyon jókat lehet kifogni, de sajna nem sok időm van rá.

Cipőből veszek csak minőségit.

2015. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

H&m c&a mango


Turkaloban, kinaiban nem vásárolok, nics sok ruhám, 4-5 nadrág, 8-10 felso, 3 pulcsi, meg néhány ruha, ami sok év alatt összegyűlt.


Miért kérdezed?

2015. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
85%

Én szoktam a Hádában venni egy-két ruhadarabot, de inkább a C&A-ban nézelődöm, jó áron lehet venni cuccokat, főleg, ha akciós is. Általában egy-egy ruhadarabot veszek, nem csinálok nagy bevásárlást, csak az kell, ami épp nincs. Viszont most jövő héten tervezek egy több darabos beszerzési körutat, mert szülés után eléggé kinőttem pár alapdarabot, muszáj pl. valami őszi kabátot néznem. (fogytam azóta, de a mellméretem miatt nem jön össze rajtam jó pár ruha, az nem ment össze :))

A márkát csak sportruháknál nézem, abban nem szoktam "gagyit" venni.

2015. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Én a Hádás ruhákat szeretem, mind minőségben, méretben, változatosságban. Költhetnék többet is ruhákra, de onnan egy évszaknyi szükséges dolgot megveszek 10e-ből kb és le sem kell cserélnem sokáig. Ha összeadnám 1-2 évre, kb 20-40 ezret költöttem ruhára (és cipőre is ((vatera))
2015. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Vidéken élünk, itt a turi egy kalap k@ki, kínaiba úgyszintén nem járok. Általában akkor vásárolok, ha szükségem van valamire, de ha nagyon megtetszik egy ruha és belefér a keretbe, megveszem. Cipőből csak bőr jöhet szóba, ruhából pedig többnyire H&M, StreetOne, C&A.
2015. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
82%
Ha szükség van valamire. Cipő deichman, ruha mikor hol de általában plázás butikok. De ritkán kell pótolni valamit, úgy értem főleg ruhák ritkán mennek tönkre. Inkabb a cipő fogyó eszköz.
2015. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem ,mert vettem egy Converse tornacipőt ,20ezer forint volt.Anyósom nagyon csúnyán nézett és kérdőre vont hogy ha ő nem ,én miért veszek ennyiért.Mellesleg teljesen fogyatékosnak nézett ,hogy vagyok képes egy tornacipőért ennyit adni.Meg hogy a gyerekre költöttem volna.Aki már éppen tele van felesleges ruhákkal ,játékkal ,nyilván ha hiányt szenvedne bármibe ,rá költöm.Nincs sok cuccom ,cipőm is 3 pár ,de azok nem gagyik.Rendesen sz@rul èrzem magam miatta ,gondoltam tartok egy kis felmérést:D
2015. aug. 25. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!